Dr. Oetker želė kubeliai

Vieno kąsnio želė desertas su uogomis

12 - 16 porcijų

Lengvai paruošiamas 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Dr. Oetker želė kubeliai

Reikės:

1 vnt. Dr. Oetker braškių skonio želės
12 - 16 vnt. uogų (tręšnių, kitų uogų arba vaisių gabalėlių)

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimo būdas

Puode užvirkite 450 ml vandens. Želė maišelio turinį suberkite į verdantį vandenį ir maišykite kol milteliai visisškai ištirps (virti nereikia).

2

Paimkite paruoštas formeles, pripildykite jas želė iki pusės ir palikite sustingti.

3

Paimkite nuplautas trešnes, nupjaukite jų apatines dalis ir dėkite ant sustingusios želės. Paimkite likusį želė kiekį ir pilkite jį į formeles iki pat viršaus kol apsems trešnes. Leiskite sustingti.

Skanaus!

Informacija apie maistingumą Dr. Oetker želė kubeliai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
29 kJ
7 kcal
Riebalai 0 g 0 g
Angliavandeniai 0.01 g 0.75 g
Baltymai 0.00 g 0.10 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne