Imbieriniai meduoliukai

Imbieriniai meduoliukai patiks visiems desertų gurmanams

1 kilogramas (kg)

Lengvai paruošiamas 45 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Imbieriniai meduoliukai

Reikės:

125 g sviesto
4 v.š. medaus
100 g rudojo cukraus
350 g miltų
2 a.š. cinamono
0,5 a.š. druskos
1 - 2 a.š. malto imbiero
1 a.š. sodos
100 g miltelinio cukraus
1 pak. „Dr.Oetker“ maistinių dažų
1 pak. „Dr.Oetker“ miško uogų kisieliaus

Paruošimas

Paruošimas

1

RECEPTAS SKIRTAS GAMINIMUI 0.5 KG IMBIERINIŲ MEDUOLIUKŲ


2

Metaliniame dubenyje ant nesmarkios ugnies pakaitinkite sviestą, medų ir cukrų – iki ištirps cukrus. Į šią masę įmaišykite išsijotus miltus, cinamoną, imbierą, druską ir sodą. Suminkykite tešlą ir iškočiokite iki 3–5 mm storio (geriausia tai daryti tarp dviejų kepimo popieriaus lapų). Formelėmis išspauskite meduoliukus. Kepkite 180 °C orkaitėje 7–9 min. arba kol taps rusvi.


3

Kol sausainiai karšti, tegul lieka skardoje. Kai sutvirtės, nuimkite nuo popieriaus.


4

Miltelinį cukrų po lygiai padalinkite į du dubenėlius. Į kiekvieną įmaišykite po 2 šauktus vandens. Į vieną iš dubenėlių įmaišykite 5 lašus „Dr.Oetker“ raudonų maistinių dažų.


5

Glajaus įpilkite į konditerinę pipetę ir dekoruokite meduoliukus. 


6

Kisielių paruoškite, kaip nurodyta ant pakuotės.

Informacija apie maistingumą Imbieriniai meduoliukai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
17 kJ
4 kcal
Riebalai 0.00 g 0.18 g
Angliavandeniai 0.01 g 0.71 g
Baltymai 0.00 g 0.18 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne