Miltinis mišinys „Mano pyragas“ su kokosu ir šokoladu

1 vienetas

Vidutinio sudėtingumo 90 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Miltinis mišinys „Mano pyragas“ su kokosu ir šokoladu

Jums reikės:

1 pakuotė Dr. Oetker miltinio mišinio „Mano pyragas" su kokosu ir šokoladu Šioje pakuotėje yra:
322 g mišinio tešlai paruošti
80 g mišinio kokosinei masei paruošti
60 g kokosų drožlių

Tešlai:

2 vnt. kiaušinių
2 kiaušinių trynių
100 g sviesto (arba margarino)
100 ml pieno (apie 10 šaukštų)

Masei:

2 vnt. kiaušinių baltymų

Paruošimas

Paruošimas

1

Šokoladinės tešlos

Kepimo formą išklokite kepimo popieriumi arba patepkite riebalais ir pabarstykite miltais. Pyrago mišinį išpilkite į dubenį, įmuškite kiaušinius, sudėkite trynius, minkštą sviestą ir supilkite pieną (visos sudedamosios dalys turi būti kambario temperatūros). Viską plakite greičiausiu rėžimu apie 2 min., iki vientisos konsistensijos. Tešlą dėkite į kepimo formą.

2

Kokosinės masės

Baltymus išplakite plaktuvu iki standžių putų (dubuo turi būti sausas). Plakimo pabaigoje supilkite kokosinės masės mišinį, trumpai išplakite, kad išsimaišytų visos sudedamosios dalys. Tada įpilkite kokosų drožles ir viską švelniai išmaišykite šaukštu. Šokoladinėje tešloje šaukštu padarykite 2 cm gylio duobutę per visą tešlos ilgį, į ją atsargiai supilkite paruoštą kokosinę masę ir švelniai prispauskite. Neišlyginkite iki tešlos lygio.

3

Kepimas

Įdėkite į įkaitintą orkaitę ir kepkite ant viduriniųjų grotelių 65–70 min. 175 °C temperatūroje (nejunkite šilumos cirkuliavimo funkcijos).

PASTABA: maždaug po 30 min. tešlą uždenkite kepimo popieriumi arba lapu.

Iškepusį ir atvėsusį pyragą galite papuošti cukraus pudra.

Informacija apie maistingumą Miltinis mišinys „Mano pyragas“ su kokosu ir šokoladu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 611 kJ
146 kcal
121 kJ
29 kcal
Riebalai 13.40 g 2.63 g
Angliavandeniai 0.13 g 0.02 g
Baltymai 6.76 g 1.33 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne