Morkų pyragas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta pyragus

2 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Morkų pyragas

Pyragui:

200 g sviesto (minkšto)
150 g cukraus
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
4 vnt. kiaušinių
220 g miltų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
vnt. morkų (dideles tarkuotos)

Morengui:

2 vnt. kiaušinių baltymų
100 g cukraus
1 pak. Dr. Oetker cinamoninio cukraus
100 g miltelinio cukraus
50 g lazdynų riešutų

Paruošimas

Paruošimas

Pyrago

Į paruoštą indą dedame minkštą sviestą, beriame cukrų, vanilinį cukrų ir viską išmaišome plaktuvu arba rankomis iki vientisos masės. Tada įmušame kiaušinius, beriame miltus, kepimo miltelius, tarkuotą morką. Gautą masę gražiai išmaišome ir dedame į paruoštą kepimo formą.

Morengo

Inde išplakame kiaušinių baltymus, pilame cukrų, cinamoninį cukrų ir viską plakame toliau iki vientisos standžios baltos masės. Suberiame miltelinį cukrų, smulkintus riešutus ir viską gražiai išmaišome. Paruoštą masę dedame ant paruoštos kepti pyrago masės tolygiai paskirstant.
Paruoštą masę kepame 45-50 minučių 170 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.
Skanaus!

Informacija apie maistingumą Morkų pyragas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 63 kJ
15 kcal
21 kJ
5 kcal
Riebalai 0.54 g 0.16 g
Angliavandeniai 2.50 g 0.76 g
Baltymai 0.80 g 0.24 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne