Šventinis aguonų keksas

Aguonų keksas su džiovintais vaisiais ir riešutais

12 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Šventinis aguonų keksas

Keksui:

150 g sviesto (minkšto)
200 g cukraus
4 vnt. kiaušinių
200 g miltų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
100 g aguonų
20 g kviečių sėlenų
saujelės džiovintų vaisių ir riešutų

Papuošimui:

300 ml pieno
1 pak. Dr. Oetker vanilinio kremo tortui
1 pak. Dr. Oetker baltojo šokolado skonio glajaus
1 pak. Dr. Oetker auksinių ir juodų pabarstukų rinkinio

Paruošimas

Paruošimas

1

Kekso

Į dubenį sudėti sviestą ir suberti cukrų. Viską plakti ir tuo pat metu sudėti kiaušinius. Į vientisą masę sudėti miltus, kepimo miltelius, aguonas, sėlenas, džiovintus vaisius ir viską gerai išmaišyti.

Į kepimo skardą sudėti paruoštą masę. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 50 minučių. Pyragui iškepus jį ištraukti ir leisti atvėsti.

2

Papuošimo

Į karštą vandenį įdėti Dr. Oetker baltojo šokolado glajaus pakuotę ir leisti jai suminkštėti. Glajui suminkštėjus dekoruoti pyragą.

Į aukštą indą įpilti 300 ml pieno. Supilti pakelio turinį į pieną ir plakti apie 3 minutes. Tada kremą sudėti į konditerinę rankovę ir dekoruoti kremines eglutes.

Galiausiai pyragą apibarstyti Dr. Oetker šventiniais pabarstukais. Skanaus!

Informacija apie maistingumą Šventinis aguonų keksas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 8 kJ
2 kcal
17 kJ
4 kcal
Riebalai 0.03 g 0.06 g
Angliavandeniai 0.35 g 0.77 g
Baltymai 0.05 g 0.12 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne