Flag
Gardžios akimirkos,
kuriomis galime mėgautis

Jau daugiau kaip 130 metų Dr. Oetker buria žmones kartu mėgautis gardžiomis akimirkomis – tiek picomis, tiek kepiniais, desertais ar pikantiškais užkandžiais. O šiandien? Plėsdami burnoje tirpstančių, vis sveikesnių bei aplinkai palankesnių skanėstų įvairovę, įgyvendiname savo misiją – su kiekvienu gardžiu kąsneliu, gabalėliu ar šaukšteliu daryti pasaulį laimingesnį.

Mūsų šeimos virtuvės paslaptys jums

Dr. Augustas Oetkeris įkūrė mūsų šeimos verslą 1891 m., atidaręs vaistinę Bylefeldo mieste. Koks buvo jo kulinarinis debiutas? Ogi paruošti naudoti kepimo milteliai, kuriais pasikliauti galėjo net nepatyrę kulinarai – kepiniai kas kartą pavykdavo tiesiog puikūs. Netrukus atsirado daugiau naujovių, pavyzdžiui, vanilinis cukrus, kviečių krakmolas, kvapiosios medžiagos, desertų mišiniai ir galiausiai – visame pasaulyje išgarsėjusios mūsų šaldytos picos.

Po daugiau nei 130 metų didžiuojamės išlikę šeimos verslu, nors ir išsiplėtėme - sėkmingai dirbame 40 pasaulio valstybių. Mūsų tvirtas įsipareigojimas kokybei ir inovacijoms vis dar buria žmones ir šeimas kartu mėgautis gardžiomis akimirkomis ir nors truputį pajusti „mamos maisto skonį“.

Esame su jumis svarbiausiomis progomis

Jau 130 metų įkvepiame viso pasaulio žmones švęsti dažniau ir drauge su kitais. Mūsų skaniosios picos, kepiniai ir desertai ne tik džiugina gomurį, bet ir sukuria šventę, nesvarbu, ar mėgaujatės ypatinga akimirka vienumoje, ar sukviečiate visus. Kas tai bebūtų – desertas po vakarienės, picų vakarėlis prie televizoriaus ar proginis kepinys gausioms giminaičių iškilmėms – su Dr. Oetker paversite šią akimirką išskirtine.

Skonis, kuriuo galime mėgautis

Dr. Oetker visada reiškė kokybę. Mūsų steigėjas yra pasakęs: „Kokybę bendrovėje suprantame kaip kliento ir vartotojo reikalavimus produktams.“ Štai kodėl daugelį metų puikavomės ambicingu šūkiu: „Geriausias mūsų receptas – kokybė“.

Manome, kad atėjo metas pakelti kokybės sąvoką į aukštesnį lygmenį – pradėti rūpintis taip pat ir gyvenimo kokybe. Būtent todėl nuolat plečiame sveikesnių ir aplinkai palankesnių gaminių pasiūlą. Savo anglies pėdsaką mažiname pristatydami naujus 100 proc. augalinės kilmės gaminius, užtikrindami, kad pakuotės būtų perdirbamos, o ištekliai labiau tausojami. O mažindami cukraus ir druskos kiekį gaminių sudėtyje, kaip niekada anksčiau siekiame, kad mūsų produktai būtų ne tik skanūs, bet ir leistų mėgautis jais be sąžinės graužaties.

Daugiau skaitykite čia.

Nuo santūrios pradžios iki pasaulinės sėkmės

1891 m. Dr. Oetkeris atidarė vaistinę ir taip pradėjo mūsų verslą. Jo pirmoji naujovė buvo paruošti naudoti kepimo milteliai.