Flag
Privatumo politika
Teisinė
Teisinė
Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą mūsų svetainėje www.oetker.lt

Ji taip pat apima šiuos socialinės žiniasklaidos profilius:

Facebook puslapis Dr Oetker Lietuva - https://www.facebook.com/DrOetkerLietuva
Instagram puslapis Dr Oetker Lietuva - https://www.instagram.com/dr.oetker_lietuva/

1. Valdytojas

Ši bendrovė yra visos toliau aprašytos duomenų tvarkymo veiklos valdytojas:

UAB "UAB Dr. Oetker Baltic"
Adresas: Kernavės g. 88-139, LT-08216, Viļņius

TELEFONAS: (8-5) 210 43 85

FAKSAS: (8-5) 210 43 86

EL. PAŠTAS: OETKER@OETKER.LT

2. Duomenų apsaugos priežiūra

Jei turite klausimų apie jūsų asmens duomenų tvarkymą, nedvejodami kreipkitės į mūsų duomenų apsaugos pareigūną:

UAB "UAB Dr. Oetker Baltic"
Adresas: Kernavės g. 88-139, LT-08216, Viļņius

TELEFONAS: (8-5) 210 43 85

FAKSAS: (8-5) 210 43 86

EL. PAŠTAS: OETKER@OETKER.LT

3. Išsami informacija apie konkrečias tvarkymo veiklas

 • Renginiai ir ekskursijos

Jūs galite per mūsų svetainę užsiregistruoti į renginius ar ekskursijas. Mes naudojame jūsų registracijos formose pateiktus duomenis, kad įvykdytume savo sutartį, pavyzdžiui, rezervuotume jums ekskursiją.

 

Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra tai, kad duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai vykdyti arba tokiai sutarčiai sudaryti (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas). Privalomuose registracijos formų laukuose įvedama informacija yra būtina norint dalyvauti renginyje ar ekskursijoje (t. y. būtina sutarčiai sudaryti). Jei šios informacijos nepateikiate, negalite dalyvauti renginyje ar ekskursijoje.

 • Klientų išlaikymas / panašių prekių ir paslaugų reklama

Jūsų kontaktinius duomenis taip pat naudojame reklamos tikslais tais atvejais, kai tam nereikia jūsų sutikimo (pavyzdžiui, mūsų panašių prekių ir paslaugų reklamai paštu arba tiesioginei rinkodarai, remiantis esamais santykiais su klientais).

 

Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas). Mūsų teisėtas interesas yra rūpinimasis klientu ir informacijos apie mūsų produktus teikimas.

 

Visų pirma žiūrėkite skirsnį „Teisė nesutikti (BDAR 21 straipsnis)“. Jūs bet kuriuo metu ir nemokamai galite nesutikti su šia duomenų tvarkymo veikla, pavyzdžiui, susisiekdami su mumis per kontaktinius duomenis, nurodytus skirsnyje „Valdytojas“.

 • Akcijos: loterijos / lojalumo programos / kitos akcijos

Jei dalyvaujate loterijoje, lojalumo programoje ar kitoje akcijoje (pavyzdžiui, reikalaudami pinigų grąžinimo už produktą, kurį įsigijote parduotuvėje), jūsų pateiktus duomenis naudosime tik akcijos organizavimui, jei nebūsite davęs tolesnio sutikimo kitai duomenų tvarkymo veiklai (pvz., mūsų naujienlaiškiui gauti).

 

Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra tai, kad duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai vykdyti arba tokiai sutarčiai sudaryti (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas). privalomuose registracijos formų laukuose įvedama informacija yra būtina norint dalyvauti akcijoje (t. y. būtina sutarčiai sudaryti). Jei šios informacijos nepateikiate, negalite dalyvauti akcijoje.

 • Susisiekimas su mumis / atsiliepimai

Su mumis galite susisiekti per formas arba el. paštu. Mes tvarkysime jūsų duomenis, kad jums atsakytume. Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas).

 • Naujienlaiškis

Galite prisiregistruoti, kad el. paštu gautumėte mūsų naujienlaiškį. Mes tvarkysime jūsų duomenis, kad atsiųstume jums el. laišką ir įvertintume, kuriuos el. laiškus atidarote. Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas). Savo sutikimą dėl būsimo duomenų tvarkymo galite bet kada atšaukti, pavyzdžiui, viename iš mūsų naujienlaiškių spustelėdami nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“.

 

El. laiškus siunčiame per SC-Networks GmbH, Würmstraße 4, 82319 Starnberg, Vokietija („Evalanche“). „Evalanche“ tvarko jūsų duomenis mūsų vardu (duomenų tvarkytojas).

 • Serverio žurnalai

Kai prisijungsite prie mūsų svetainės, mes tvarkysime duomenis serverio žurnalo failuose. Šie duomenys gaunami iš jūsų galinių įrenginių ir gali apimti asmens duomenis. Visų pirma tvarkome šiuos duomenis:

 

- jūsų galinių įrenginių operacinė sistema;

- jūsų naudojama naršyklė;

- jūsų paslaugų teikėjo pavadinimas;

- jūsų IP adresas;

- prieigos duomenys ir laikas;

- atverti puslapiai ir paieškos sąvokos (jei taikoma);

- svetainė, kuri nukreipė jus į mūsų svetainę (persiuntėjas).

 

Ši duomenų tvarkymo veikla yra būtina siekiant užtikrinti mūsų svetainės veikimą, optimizuoti mūsų svetainės turinį ir pristatymą bei suteikti reikiamą informaciją viešosioms įstaigoms kibernetinės atakos atveju. Tai taip pat yra mūsų teisėtas interesas tvarkyti duomenis. Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

 

Mes reguliariai ištriname šiuos duomenis po 14 dienų, po to, kai netinkamo naudojimo atveju užbaigiami administraciniai ar teisiniai procesai.

 • Sekimas ir slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus ir panašias technologijas, kurios saugo informaciją jūsų galiniuose įrenginiuose arba pasiekia tokią informaciją šiais tikslais:

 • mūsų svetainės teikimo paslauga
 • analizė ir suasmeninimas – sekimas
 • (pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Galimybės naudotis mūsų svetaine suteikimas

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad užtikrintume tam tikras mūsų svetainės funkcijas. Tai tikrai būtina norint suteikti galimybę naudotis mūsų svetaine. Tai darydami galime, pavyzdžiui:

 • išsaugoti pageidaujamą mūsų svetainės kalbos versiją ar panašius nustatymus kitam apsilankymui;
 • paskirstyti mūsų svetainei pateiktas užklausas keliuose žiniatinklio serveriuose (apkrovos subalansavimas);
 • pateikti vienodą kontekstą (sesiją) kelioms mūsų svetainei pateiktoms užklausoms, kad palengvintume prisijungimą prie apsaugotų mūsų svetainės dalių arba atsiskaitymo / mokėjimo procesus;
 • išsaugoti jūsų sutikimą dėl sekimo įrankių ir jūsų pasirinkimu aktyvinti / išjungti sekimo įrankius.

 

Mūsų teisėtas interesas vykdyti šią duomenų tvarkymo veiklą yra nepertraukiamo mūsų svetainės tinkamumo naudoti užtikrinimas ir užtikrinimas, kad naudotojų sąveika iš tikrųjų būtų susieta su autentifikuotais naudotojais.

 

Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

Analizė ir suasmeninimas – sekimas

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad įvertintume naudotojų elgesį mūsų svetainėje ir atitinkamai ją pritaikytume.

 

Jei davėte savo sutikimą, mes tvarkysime informaciją apie jūsų galinius įrenginius ir jūsų naudojamą naršyklę (svetainės atveju) kiekvieną kartą, kai naudojatės mūsų svetaine. Pavyzdžiui, galime sužinoti, kokius kalbos nustatymus naudojate mūsų svetainėje, nesvarbu, ar naudojate išmanųjį telefoną ar stalinį kompiuterį, ar iš kurios šalies pasiekiate mūsų svetainę.

 

Be to, mes tvarkome informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, pvz., iš kur esate nukreipiami į mūsų svetainę, kiek laiko naudojate mūsų svetainę, kokiu keliu einate per atskirus antrinius puslapius. Pavyzdžiui, galime įrašyti, ar mus radote per paieškos sistemą (ir, jei taip, pagal kokią paieškos sąvoką) ar reklamą, kiek laiko praleidote naršydami konkretaus puslapio turinį ir kiek puslapių iš viso aplankėte.

 

Šią informaciją naudojame naudotojų elgsenos analizei mūsų svetainėje kurti ir atitinkamai interneto svetainei optimizuoti. Kai kuriais atvejais sukuriame kelias skirtingas mūsų svetainės versijas, kurias pristatome atskiriems naudotojams ar naudotojų grupėms, ir naudojame slapukus ar panašias technologijas, kad įvertintume, kurią versiją ir kokiu būdu jūs naudojate.

 

Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas). Jūs bet kuriuo metu galite atšaukti arba pakeisti savo sutikimą dėl būsimo duomenų tvarkymo pakeisdami savo sekimo nustatymus. Be to, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, susijusius su slapukais ir panašiomis technologijomis.

 

Analizei ir suasmeninimui naudojame šiuos produktus:

„Google Analytics“ / „Google Optimize“

„Google Analytics“ ir „Google Optimize“ teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google“). „Google“ tvarko jūsų duomenis mūsų vardu (duomenų tvarkytojas). Mūsų „Google Analytics“ ir „Google Optimize“ konfigūracija neleidžia „Google“ naudoti duomenų, surinktų naudojant „Google Analytics“ arba „Google Optimize“, kad patobulintų „Google“ produktus ir paslaugas.

 

Daugiau informacijos apie slapukus, kuriuos naudoja „Google Analytics“, ir atitinkamus jų saugojimo laikotarpius rasite čia. „Google Optimize“ taip pat naudoja slapukus, kuriuos nustato „Google Analytics“ (dokumentaciją skaitykite čia).

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad įvertintume mūsų reklamos kampanijų pasiekiamumą ir tai, kaip naudotojai, kurie sužinojo apie mūsų svetainę per mūsų reklamos kampanijas, naudojasi mūsų paslaugomis. Mes taip pat naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad įrašytume, kurie naudotojai naudojasi mūsų svetaine, kad suformuotų grupes (vadinamąsias auditorijas) ir kreipiamės į šias auditorijas kitose interneto platformose su suasmeninta reklama.

 

Šią informaciją taip pat perduodame trečiosioms šalims, kurios taip pat gali ją tvarkyti savo tikslais.

 

Jei su tuo sutikote, mes įrašysime, ar pasiekėte mus per vieną iš mūsų reklamos kampanijų ir kaip tada bendraujate su mūsų svetaine. Pavyzdžiui, galime įrašyti, kuri naudotojų, kurie matė mūsų skelbimą, dalis iš tikrųjų naudoja mūsų svetainės turinį. Tai leidžia mums geriau planuoti ir kontroliuoti savo reklamos biudžetą.

 

Be to, mes sugrupuojame savo svetainės naudotojus į vadinamąsias auditorijas. Auditorijos yra naudotojų grupės, kurias mes grupuojame pagal tam tikrus kriterijus (pvz., visi naudotojai, kurie turėjo prieigą prie receptų kategorijos). Jei auditorijos naudotojai yra ir mūsų rinkodaros partnerių naudotojai, mes galime individualiai kreiptis į šiuos naudotojus su reklamomis (pakartotine rinkodara) per mūsų rinkodaros partnerio platformą. Mūsų rinkodaros partneris taip pat gali naudoti informaciją, kurią turi apie savo naudotojus vienoje iš mūsų auditorijų, kad pasiūlytų mums panašias naudotojų grupes reklamai.

 

Šiuo tikslu informuojame rinkodaros partnerius, kad lankėtės mūsų svetainėje ir ar lankėtės mūsų apibrėžtuose puslapiuose, ar atlikote kitus veiksmus (pvz., užregistravote paskyrą). Mūsų rinkodaros partneriai taip pat gali naudoti šią informaciją savo tikslams, pavyzdžiui, toliau suasmeninti jūsų profilį savo platformoje.

 

Šios duomenų tvarkymo veiklos teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas). Jūs bet kuriuo metu galite atšaukti arba pakeisti savo sutikimą dėl būsimo duomenų tvarkymo pakeisdami savo sekimo nustatymus. Be to, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, susijusius su slapukais ir panašiomis technologijomis.

 

Mūsų rinkodaros partneriai yra atskiri duomenų tvarkymo, kurį jie atlieka savo tikslais, valdytojai. Rinkodaros partneris taip pat pateikia jums duomenų apsaugos informaciją.

 

Mes naudojame šiuos produktus (pakartotinei) rinkodarai ir dalijamės duomenimis su šiomis trečiosiomis šalimis

„Facebook Pixel“

„Facebook Pixel“ teikia „Facebook Ireland Limited“, , 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour Dublin 2, Airija („Facebook“). Daugiau informacijos apie „Facebook Pixel“ rasite čia. Taip pat žiūrėkite „Facebook“ duomenų politiką.

„Google Ads“ / „Doubleclick“

„Google Ads“ / „Doubleclick“ teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google“). Daugiau informacijos apie „Google“ nustatytus slapukus rasite čia. Taip pat skaitykite „Google“ privatumo politiką.

„Google Floodlight“

„Google Floodlight“ teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google“). Daugiau informacijos apie „Google“ nustatytus slapukus rasite čia. Taip pat skaitykite „Google“ privatumo politiką.

„The Trade Desk Pixel“

„The Trade Desk Pixel“ teikia „JK Trade Desk Ltd.“,10th Floor, 1 Bartholomew Close, London EC1A 7BL, Didžioji Britanija („The Trade Desk“). Taip pat skaitykite „The Trade Desk“ privatumo politiką (be kita ko, informaciją apie slapukų saugojimo laikotarpius) ir galimybę atsisakyti „The Trade Desk“ atliekamo duomenų tvarkymo.

 • „Facebook“ puslapis

Mes valdome „Facebook“ puslapį. „Facebook“ puslapį teikia „Facebook Ireland Limited“, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Airija („Facebook“). Naudojant „Facebook“ puslapį, asmens duomenis gali tvarkyti „Facebook“, už tokį tvarkymą „Facebook“ ir mes esame bendrai atsakingi. Šį bendrą valdymą reglamentuoja „Facebook“ „Puslapio valdytojo priedas".

 

Visą pagrindinę informaciją apie duomenų tvarkymą „Facebook“ puslapyje galima rasti „Facebook“ duomenų politikoje ir „Facebook“ slapukų politikoje.

 

Čia taip pat rasite visą informaciją apie asmens duomenų, kuriuos paveikė duomenų tvarkymas, pobūdį ir apimtį bei jūsų teisę susipažinti su duomenimis, gauti patvirtinimą, reikalauti ištaisyti duomenis, reikalauti ištrinti duomenis, apriboti duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkeliamumą ir teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

Teisinis duomenų tvarkymo „Facebook“ puslapyje pagrindas yra teisėtas mūsų, „Facebook“ ir jų klientų interesas teikti reklamas, rekomendacijas ir gauti įžvalgų bei matavimų (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas). Galite nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi „Facebook“ (žr. „Facebook“ duomenų politiką ir „Facebook“ slapukų politiką).

 

Mes neturime jokios įtakos „Facebook“ duomenų tvarkymui. Iš „Facebook“ negauname jokių duomenų, kurie leistų mums identifikuoti „Facebook“ puslapio naudotojus ar analizuoti jų naudojimo elgseną. Taip pat mes „Facebook“ puslapyje nenaudojame jokių savo įrankių, kurie leistų mums identifikuoti ar analizuoti tokius naudotojus.

4. Sutikimo atšaukimas (BDAR 7 straipsnio 3 dalis)

Jei duomenų tvarkymas grindžiamas jūsų sutikimu (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas), jūs bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą dėl būsimo duomenų tvarkymo. Su mumis galite susisiekti per kontaktinius duomenis, kurie pateikiami skiltyje „Valdytojas“, arba naudoti sutikimo atšaukimo parinktis, aprašytas prie konkrečios duomenų tvarkymo veiklos.

5. Teisė nesutikti (BDAR 21 straipsnis)

Jei duomenų tvarkymas grindžiamas mūsų teisėtu interesu (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas), jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi su jumis susiję asmens duomenys. Tai taip pat taikoma profiliavimui.

Kai asmens duomenis tvarkome rinkodaros tikslais, jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad su jumis susiję asmens duomenys būtų tvarkomi tokios rinkodaros tikslais. Tai taip pat taikoma profiliavimui, susijusiam su tokia tiesiogine rinkodara.

6. Kitos duomenų subjekto teisės

Kalbant apie su jumis susijusius asmens duomenis, jūs taip pat galite naudotis šiomis teisėmis:
•    teise susipažinti su duomenimis (BDAR 15 straipsnis);
•    teise reikalauti ištaisyti duomenis (BDAR 16 straipsnis);
•    teise reikalauti ištrinti duomenis („teise būti pamirštam“) (BDAR 17 straipsnis);
•    teise apriboti duomenų tvarkymą (BDAR 18 straipsnis);
•    teise į duomenų perkeliamumą (BDAR 20 straipsnis).
Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai (BDAR 77 straipsnis).

7. Automatizuotas individualių sprendimų priėmimas, įskaitant profiliavimą

Automatizuotas individualių sprendimų priėmimas, įskaitant profiliavimą, nevykdomas.

8. Informacija apie versiją

Paskutinė peržiūra: 2020 m. lapkričio 19 d.