Flag

Apie Dr. Oetker

Socialiai atsakingas
Daugiau
Apie Dr. Oetker
„Dr. Oetker“ – socialiai atsakingas verslas jau daugiau nei dešimt metų

Maltos ordinas, „Maisto bankas“, vaikų sporto mokyklos ir stovyklos, vaikų dienos centrai ir globos namai – tai tik kelios organizacijos, kurių veiklą remia UAB „Dr. Oetker Lietuva“. Mes esame įsitikinę, kad tik būdami socialiai atsakingu verslu galime iš tikrųjų keisti žmonių gyvenimus ir suartinti bendruomenes geram tikslui.

Viena iš iniciatyvų, prie kurios prisideda „Dr. Oetker“, yra Spalvoto meduolio diena, kuri pernai vyko net 12 Lietuvos miestų ir 32 kepyklėlėse. Čia spalvotais ir skaniais Dr. Oetker pabarstukais meduolius puošė bei gera nuotaika dalijosi vaikai iš 39 vaikų globa besirūpinančių įstaigų.

„Spalvoto meduolio dienos iniciatyva skirta suartinti bendruomenes ir skatinti globotinų vaikų savanorystę, įvaikinimą. Jau keletą metų vieni iš pagrindinių rėmėjų yra „Dr. Oetker“, kviečiantys  žmones susirinkti  Lietuvos kepyklėlėse ir marginti meduolius“, – sako iniciatyvos autorė Violeta Masteikienė.

Jos teigimu, meduolių dekoravimas padėjo žmonėms susipažinti, atvėrė kelią pokalbiams. „Esam dėkingi, kad kartu maži dalykai virsta dideliais pokyčiais, ir tikimės bendradarbiauti ateityje“, – sako V. Masteikienė.

Sporto renginių dalyviams – dribsniai „Vitalis“

Lietuvoje bent kartą per savaitę sportuoja ar fizinius pratimus atlieka beveik trečdalis žmonių, rodo naujausia Lietuvos gyventojų apklausa. Šis skaičius nuolat auga, kaip ir gausėja sportuojantiems žmonėms skirtų renginių, kuriuos gaminiais remia „Dr. Oetker“ – šeimos įmonė iš Vokietijos, daugiau nei 100 metų kurianti aukštos kokybės maisto produktus.

Viename iš gausiausių „Danske Bank Vilniaus maratonų“, kuriame rugsėjo 9 d. dalyvavo daugiau nei 14 tūkst. bėgimo entuziastų, „Dr. Oetker“ renginio dalyvius vaišino mažiau saldžiais dribsniais „Vitalis“ su avietėmis. Šie sausi pusryčiai pateko į specialų dalyvio krepšelį.

Pasistiprinti dribsniais „Vitalis“ (mažiau saldžiais su šokolado gabalėliais) turėjo galimybę ir daugiau nei 8 tūkst. dviračių maratono „Velomaratonas“ dviratininkų ir renginio dalyvių. 

Prasidedant naujiems mokslo metams, energijos visai dienai suteikiančių dribsnių „Vitalis“ buvo padovanota ir įvairiems sporto klubams, stovyklų dalyviams – vaikų futbolo akademijai „Geležinis vilkas“, kuri organizavo renginį „Ogmios“ mieste, Vilniuje, taip pat vaikams iš futbolo vasaros stovyklos, kuri rugpjūčio mėnesį vyko Sudeikiuose, Utenos rajone.

Vaikams – gardžios avižinės košės

Kaip ir kasmet, „Dr. Oetker“ savo produkcija dalijasi su pažeidžiamiausių socialinių grupių atstovais – šiemet dribsnių „Vitalis“ įmonė padovanojo organizacijai „Gelbėkit vaikus“, vaikų dienos centrams, Maltos ordinui, Maisto bankui.

Maistingas avižines košes „Dr. Oetker“ padovanojo Sostinės krepšinio mokyklai, organizuojančiai 80 komandų krepšinio turnyrą. Maistinga ir paprastai bei greitai – vos per 3 minutes – paruošiama košė yra itin svarbus produktas augančiam vaiko organizmui. Turnyro nugalėtojams atiteko ir mažiau saldžių dribsnių „Vitalis“ su šokolado gabaliukais.

„Dr. Oetker“ savo gaminamus produktus padovanojo ir rugsėjo 29–30 dienomis „Litexpo“ vykusiame Vilniaus sporto ir kultūros festivalyje. Buvo vaišinami festivalio lankytojai, dalyviai ir „Beactive Night“ sportininkai. Iš viso buvo padovanota daugiau kaip 8 000 vnt. košių su spanguolėmis, vanile, šokoladu, avietėmis, arba su razinomis, obuoliais ir cinamonu.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie geros valios organizacijų ir prasmingų iniciatyvų, kurios keičia pasaulį ir atsigręžia į tuos, kuriems žmonių pagalba ypač reikalinga. Planuojame tęsti socialiai atsakingo verslo misiją ir pagal galimybes didinti paramą“, – sako įmonės Direktorius Sergėj Polovčenko.