Flag

Proga

Vaikų gimtadieniai
Įkvėpimas
Proga
Pats geriausias gimtadienio vakarėlis. Kaip tokį sukurti?

Pasinaudoję šiais patarimais, savo vaiko gimtadienį galite paversti puikiu teminiu vakarėliu. Kai kalbama apie vaikų gimtadienius, kiekvienais metais susiduriama su naujais iššūkiais. Dažniausiai savo vaikui norite surengti tokį vakarėlį, kurio jis niekada nepamirš. Tam, kad sėkmingai tai įgyvendintumėte, paruošėme jums keletą patarimų. Tinkamai suplanavę ir pasirinkę įdomią temą, bet kurį vakarėlį galite paversti tikra „bomba“! Turinys Idealus gimtadienio vakarėlis – sąrašų sudarymas padeda. Kokią temą pasirinkti? Galite jas maišyti bei derinti! Dekoracijos. Jei planuojate gimtadienio vakarėlį, šį procesą gali palengvinti sąrašo sudarymas. Naudodamiesi šiuo sąrašu galite atsakyti į visus pagrindinius klausimus, kurių atsakymus žinote iš perskaitytų žurnalų straipsnių. Kai planuojate vaiko gimtadienio vakarėlį, tikrai verta atkreipti dėmesį į šiuos 4 pagrindinius klausimus:

Kada švęsime?
Kur švęsime?
Kaip švęsime?
Ko mums reikia šventei?

Vieną aišku iš pat pradžių: mes švenčiame vaiko gimtadienį! Klausimas „ko mums reikia šventei?“ yra truputį sudėtingesnis ir mes jam paskyrėme visą skyrių. Kai tik tampa aišku, kada ir kur vyks šventė, galime nuspręsti ir kaip. Tam tikrai padeda temos išsirinkimas. Pasirinkę tinkamą vakarėlio temą, galite pradėti galvoti apie užsiėmimus. Atsakymai į tokius klausimus, kaip „ar švęsime lauke, ar viduje“ arba „su žaidimais ar be jų“, priklauso nuo temos ir oro sąlygų.

Tada taip pat labai svarbu nuspręsti, ar į pasiruošimą reikėtų įtraukti ir vaikus. Į šį klausimą iš tikrųjų yra tik vienas realus atsakymas: „Žinoma, kad jie turėtų prisidėti!“ Leisdami gimtadienį švenčiančiam (-iai) berniukui/mergaitei įsitraukti į vakarėlio planavimą ir iš dalies prisidėti prie šventės sukūrimo, švęsti pradėsite dar prieš prasidedant pačiam vakarėliui. Sukaktuvininkas (-ė) gali pasirinkti labiau patinkančią temą bei kiek tik nori prisidėti prie papuošimų kūrimo. Taip užtikrinsite, kad vakarėlis atitiks jūsų vaiko norus ir linksmybės bus pagrindinis vakarėlio akcentas.

Kokią temą pasirinkti? Galite jas tarpusavyje derinti!

Teminių vakarėlių privalumas tas, kad iš karto atsiranda ir aiškūs užsiėmimų pagrindai. Tai gali būti sukaktuvininko (-ės) mėgstamiausia tema, pavyzdžiui, arkliai, mašinos arba netgi temų mišinys, kadangi vaikams labai patinka atsitiktinės ir suderintos temos. Mes sukūrėme keturis kūrybiškus tortų receptus, atitinkančius mūsų temas. Bent viena iš jų tikrai bus tinkama: spalvotas dinozauras, linksmas lamos tortas su kaktusais, gražusis flamingas su šokoladinėmis plunksnomis bei nuotaikingas bitės tortas su užrašais.

 

Šie tortų receptai yra raktas į sėkmę. Tortų skoniai ir dydžiai skiriasi, bet jų receptai sukurti taip, kad būtų paprasti ir nesunkiai derinami. Tortas su pasirinktos temos šablonais taps vakarėlio dėmesio centru, o sukaktuvininkas (-ė) galės pasirinkti tortą pagal savo skonį. Maišydami ir tarpusavyje derindami temas, galite kartu su savo vaiku susikurti tortą su mėgstamiausiu torto ir šablonų deriniu.

Rezultatai: 4 iš 4

https://media.graphassets.com/resize=fit:max,width:1000/output=format:jpg/AvsmbvfRTvq23LluzXOz

Dekoracijos

Kad vakarėlis taptų visapusiška švente, o jo tema absoliučiai įgyvendinta, mes sukūrėme šablonus, perkelsiančius temą ir į dekoracijas. Šiuos šablonus galite naudoti lėkštėms, stiklinėms ir keksiukams puošti. Pavyzdžiui, pasirinkus bičių temą dekoracijoms galite pasirinkti korius ir antenas, taip pat ir sukaktuvininko (-ės) metų skaičius ir užrašų „Su gimtadieniu“ juostas. Šiems rankdarbiams jums reikės:

 

  • žirklių karpymui

  • klijų

  • spalvotų flomasterių šablonų spalvinimui

  • spalvotos virvelės juostai pagaminti

  • spalvoto, prie temos derančio popieriaus

  • medinio iešmelio

 

Ir galų gale, kantrybės. Bet ji atsipirks! Tad griebkite žirkles, išsikirpkite šablonus, klijuokite ir pradėkite švęsti.

Trotas "Lama" dekoracijos
Tortas "Flamingas" dekoracijos
Tortas "Dinozauras" dekoracijos
Tortas "Bitė" dekoracijos