Atitikties komanda

Atitikties poreikis išaugo vystantis tarptautinei kompanijai ir didėjant teisiniams reikalavimams. To pasekoje sukurta Atitikties valdymo sistema (AVS) visai Oetker-Group kompanijai.

 

Šios sistemos rėmuose sukurta Atitikties komanda, kurios atstovai veikia kaip neutralūs ir nepriklausomi asmenys sprendžiant atitikties klausimus.

Jei pastebimas (galimas) įstatymų pažeidimas, susijęs su Dr. Oetker, jūs galite visiškai anonimiškai atsiųsti mums žinutę Dr.Oetker atitikties linija:

> Anonimines žinutes galima siųsti


Taip pat galite išsiųsti žinią elektroniniu paštu į mūsų kompanijos Atitikties komandai.

 

Kontaktai:

compliance@oetker.de

 

Jei savo informacija norite pasidalinti su Oetker-Group, rašykite adresu:

compliance@oetker-gruppe.de

 

Atvejis, apie kurį pranešta, bus atidžiai išnagrinėtas ir, jei būtina, bus imtasi reikalingų veiksmų.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne