Apie „Dr. Oetker“

"Dr. Oetker" - tai šeimos įmonė, jau daugiau nei šimtą metų kurianti aukštos kokybės maisto produktus. Mes nuoširdžiai tikime, kad "Kokybė - geriausias sėkmės receptas". Šiuo principu vadovaujamės nuo pat įmonės įkūrimo 1893-iaisiais. Tai - mūsų palikimas, ilgaamžiškumo ir sėkmės garantas. Gaminame produktus, kurie patenkina ir viršija vartotojų lūkesčius. Siekiame, kad suktis virtuvėje Jums būtų kuo lengviau, o patiekalai kaskart nustebintų fantastišku skoniu.

Lietuvoje "Dr. Oetker" siūlo platų produktų asortimentą:

  • Kepimo priedai
  • Pyragų mišiniai
  • Desertai (kisieliai, želė, desertų užpilai, desertų padažai, pudingai)
  • Dribsniai "Vitalis"
  • Konservavimo mišiniai
  • Ristorante picos (šaldytos)

 

Produktų galima įsigyti visuose didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne