Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok Dr.Oetker naujienlaiškį ir tapk ypatingu mūsų draugu. Tai visiškai nemokama, bet labai naudinga ir smagu.

- Pirmasis (-oji) sužinosi karščiausias pasaulio virtuvių naujienas. Kas ką su kuo ir kodėl bei už ką kepė. Intrigų bus. 

- Skaitydamas (-a) tikrai kvatosi ir naujienlaiškiu norėsi dalintis su draugėmis bei draugais. Pažadame. 

- Perskaitęs (-iusi) norėsi lėkti į virtuvę sau, šeimai ir draugams kepti ar virti kažką magiškai ypatingo. Tik patys įdomiausi, paprasčiausi ir verti išbandymo receptai. 

- Sužinosi daug įdomių dalykų apie maistą. Apie maisto galią suvilioti, išvaryti slogą, pakelti nuotaiką ir t.t. Maistas yra stebuklingas reikalas. 

- Iš anksto sužinosi apie prekybos centruose planuojamas Dr. Oetker produktų akcijas. Taupyti reikia!  

- Gausi kvietimų dalyvauti specialiuose renginiuose, akcijose ir konkursuose. 

- Tavo duomenys bus saugūs, mes jais nesidalinsime su niekuo, tik siųsime nurodytu el.paštu smagų naujienlaiškį.

 

 

Užsiregistruokite nemokamai:

Kontaktai
Dr. Oetker Kontaktai
Daugiau informacijos
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne