Kalėdų žvaigždės

Puikaus skonio, trapūs sausainiai su šokolado glajumi ir graikiniais riešutais

30 - 40 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Kalėdų žvaigždės

Sausainiams:

1 pak. Dr. Oetker miltinio mišinio trupininiam pyragui
1 vnt. kiaušinių
100 g sviesto (minkšto)

Papuošimui:

1 pak. Dr. Oetker juodojo šokolado skonio glajaus
100 g graikinių riešutų
1 - 2 pak. Dr. Oetker pabarstukų „Sidabriniai žirneliai“

Paruošimas

Paruošimas

1

Sausainių tešla

Supilkite Dr. Oetker miltinį mišinį į dubenį, sudėkite minkštą sviestą ir įmuškite kiaušinį. Išmaišykite viską iki vientisos masės. Gautą masę iškočiokite iki 0,5cm storio ir su formelėmis išspauskite žvaigždutes. Paimkite kepimo skardą, padenkite kepimo popieriumi ir sudėkite suformuotas žvaigždutes. Kepkite įkaitintoje orkaitėje 170 laipsnių temperatūroje apie 15 minučių.

2

Dekoravimas

Glajaus paruošimas. Glajaus maišelį įdėkite į karštą vandenį (nevirti) ir palaikykite kelias minutes kol glajus sumikštės. Atkirpkite mažą pakuotės kampelį ir pilkite ant iškepusių ir atvėsusių sausainių. Kol glajus dar nesustingęs, ant viršaus uždėkite graikinius riešutus ir sidabrinius žirnelius. Skanaus!

Informacija apie maistingumą Kalėdų žvaigždės

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 80 kJ
19 kcal
2638 kJ
630 kcal
Riebalai 1.80 g 59.96 g
Angliavandeniai 0.32 g 10.68 g
Baltymai 0.42 g 13.84 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne