Keksiukai su spalvotu kremu

Spalvoti keksiukai Jūsų šventiniam stalui!

12 vienetų

Lengvai paruošiamas 90 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Keksiukai su spalvotu kremu

Reikės:

1 pak. „Dr. Oetker“ jogurto skonio keksiukų ruošinio
2 vnt. kiaušinių
100 ml neutralaus skonio aliejaus
75 g natūralaus jogurto

Dekorui reikės:

200 g sviesto
50 g maskarponės
1 pak. „Dr.Oetker“ ruošinio svestiniam kremui
3 pakelių „Dr.Oetker“ maistinių dažų: geltonų, žalių, raudonų

Paruošimas

Paruošimas

1

Tešlai į dubenį supilkite „Dr.Oetker“ keksiukų ruošinį, įmuškite kiaušinius, supilkite aliejų ir įdėkite jogurtą. Viską gerai išmaišykite.


2

Į kepimo skardos duobutes sudėkite popierines keksiukų formeles, į jas šaukštu išdalinkite tešlą. Kepkite 175 °C karštumo orkaitėje 17–20 min. Iškeptus keksiukus palikite atvėsti.


3

Kremui dubenyje išmaišykite kambario temperatūros sviestą, maskarponę ir „Dr.Oetker“ ruošinį kremui. Kremą po lygiai išdalinkite į tris dubenėlius. Į kiekvieną dubenėlį įmaišykite po pakelį maistinių dažų.


4

Į konditerinį maišelį įdėkite vienos spalvos kremo ir išspauskite juostelę ant maistinės plėvelės. Tą patį padarykite su kitomis dviem spalvomis – kremo juosteles išspauskite vieną šalia kitos. Maistinę plėvelę su trispalviu kremu suvyniokite lyg vyniotinį ir šį įdėkite į konditerinį maišelį su antgaliu. Kremu dekoruokite atvėsusius keksiukus. 

Informacija apie maistingumą Keksiukai su spalvotu kremu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 105 kJ
25 kcal
540 kJ
129 kcal
Riebalai 0.23 g 1.23 g
Angliavandeniai 0.25 g 1.29 g
Baltymai 0.20 g 1.07 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne