Margas keksas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta keksus!

1 vienetas

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Margas keksas

Reikės:

220 g sviesto
200 g cukraus
1 žiupsnelis druskos
270 g miltų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
4 vnt. kiaušinių
4 - 5 šaukštų pieno
2 a.š. Dr. Oetker Madagaskaro Burbono vanilės pasta su vanilės grūdeliais
1,5 v.š. kakavos miltelių
2 v.š. vandens (karšto)
1 šaukšto miltelinio cukraus

Paruošimas

Paruošimas

1

Į didelį dubenį sudėkite kambario temperatūros sviestą, cukrų, druską, miltus, kepimo miltelius, kiaušinius, pieną, vanilės pastą ir elektriniu plaktuvu viską plakite 2-3 min. Pusę tešlos supilkite į kitą dubenį.

2

Kakavos miltelius puodelyje sumaišykite su karštu vandeniu ir atvėsinkite. Po to įmaišykite į vieną iš indų su tešla. 

3

Iš lėto, po samtelį tai vienos, tai kitos tešlos pilkite į 20 cm skersmens kepimo popieriumi išklotą formą, taikydami supilti į patį vidurį. Kepkite 50-60 min., kol kepinys iškils, o įsmeigus medinį iešmelį ištrauksite jį švarų.

4

Palikite kepinį atvėsti, tada apiberkite milteliniu cukrumi ir pjaustykite.

Informacija apie maistingumą Margas keksas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 80 kJ
19 kcal
17 kJ
4 kcal
Riebalai 0.09 g 0.02 g
Angliavandeniai 3.99 g 0.80 g
Baltymai 0.60 g 0.12 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne