Mielinė duona su sausomis mielėmis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta duonos kepinius

1 porcija

Vidutinio sudėtingumo 100 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mielinė duona su sausomis mielėmis

Mielinei tešlai reikia:

1 vnt. kiaušinių (vidutinio dydžio)
200 ml pieno (3,5 % riebumo)
1 pak. Dr. Oetker mielių (sausų, 7 g)
840 ml miltų (500g)
80 g cukraus
80 g sviesto (tirpinto)
druskos

Paruošimas

Paruošimas

Reikmenys

Dubuo, prikaistuvis, virtuvinis rankšluostis, kepimo popieriumi išklota skarda, konditerinis teptukas 

1

Paruošimas

Ruošiant tešlą, atskirkite kiaušinio trynį nuo baltymo. Prikaistuvyje pašildykite pieną. Sumaišykite mieles, miltus, pieną, cukrų, kiaušinio trynį, sviestą ir druską bei minkykite elastingą tešlą, kol paviršius taps lygus ir nebelips prie rankų. Padėkite tešlą į švarų dubenį, uždenkite virtuviniu rankšluosčiu ir palikite maždaug valandai 30-35°C temperatūroje pakilti, kol tešla padvigubės. 

2

2 Dar kartą suminkykite tešlą ir suformuokite apvalų kepaliuką. Įkaitinkite orkaitę (kepimas iš viršaus ir apačios: 180°C, su ventiliatoriumi: 155°C). Padėkite duoną į kepimo popieriumi išklotą skardą ir peiliu padarykite maždaug 5 mm gylio X formos įpjovas. Patepkite kiaušinio baltymu ir kepkite maždaug 30 minučių.

Informacija apie maistingumą Mielinė duona su sausomis mielėmis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 17 kJ
4 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.06 g 0.01 g
Angliavandeniai 0.36 g 0.04 g
Baltymai 0.48 g 0.05 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne