Obuolių pyragas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta obuolius

6 - 8 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Obuolių pyragas

Reikės:

6 - 8 vienetų obuolių
1 v.š. romo
1 vnt. didelės citrinos sulčių
1 v.š. rudojo cukraus
80 g miltų
1 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
1 žiupsnelis druskos
50 g sviesto
2 vnt. kiaušinių
75 g cukraus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus (arba 1/2 šaukštelio vanilės aromato)
1 a.š. miltelinis cukrus
1 vnt. Dr. Oetker vanilinis padažas
250 - 300 ml pieno

Paruošimas

Paruošimas

1

Pusę obuolių supjaustykite kubeliais, sudėkite į dubenį, užpilkite romu, citrinos sultimis, užberkite ruduoju cukrumi ir išmaišykite.


2

Dubenyje išmaišykite miltus, kepimo miltelius bei druską, supilkite ištirpintą ir atvėsintą sviestą, įmaišykite iki putų su cukrumi išplaktus kiaušinius bei vanilinį cukrų arba vanilės aromatą ir viską gerai išplakite. Tuomet į tešlą įmaišykite kubeliais supjaustytus obuolius. Supilkite tešlą į kepimo popieriumi išklotą 23 cm skersmens skardą.


3

Likusius obuolius supjaustykite plonais griežinėliais, kiekvieną jų suvilgykite likusiame romo, cukraus bei citrinų sulčių sirupe ir uždėkite ant tešlos skardoje.
Kepkite 160-180 °C orkaitėje apytikriai 1 val. – 1 val.15 min. Jei pyrago paviršius ruduoja per greitai, pridenkite jį folija. Iškeptą ir atvėsintą pyragą apiberkite milteliniu cukrumi.


4

Padažui gerai išmaišykite “Dr Oetker” vanilinio padažo pakuotės turinį su pienu. Nepagaminkite padažo  anksčiau – norėsis suragauti jį vieną!

Informacija apie maistingumą Obuolių pyragas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 21 kJ
5 kcal
80 kJ
19 kcal
Riebalai 0.01 g 0.02 g
Angliavandeniai 0.28 g 1.00 g
Baltymai 0.04 g 0.15 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne