Saldžiųjų paprikų ir bazilikų padažas picai

Pagardinkite savo picas gurmanišku padažu!

1 - 2 litrai (l)

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Saldžiųjų paprikų ir bazilikų padažas picai

Reikės:

1,5 vienetų raudonų saldžiųjų paprikų (nuplautų)
2 - 3 v.š. aliejaus (kepti)
1 - 2 vnt. svogūnų (nuluptų)
4 vienetų česnako skiltelių (nuluptų)
150 - 180 ml daržovių sultinio
1 žiupsnelis druskos
1 - 2 a.š. rudojo cukraus
1 vnt. aitriosios paprikos
1 saujelės bazilikų lapelių
1 - 2 v.š. alyvuogių aliejaus

Tnka picoms:

Ristorante Speciale
Ristorante Prosciutto
Ristorante Mozzarella
Ristorante Pollo

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Paprikas sudėkite ant kepimo skardos ir pašaukite į 200 °C orkaitę. Kepkite maždaug 30-40 min., kol ims skrusti odelė. Tada ištraukite iš orkaitės ir palikite atvėsti. Atvėsintų paprikų odeles bei sėklas iš vidaus pašalinkite, minkštimą pasmulkinkite. 


2

Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir jame ant vidutinės kaitros pamaišydami kepkite susmulkintą svogūną. Kai šis ims rusvėti, sudėkite smulkiai sukapotą česnaką ir dar apie minutę kepkite. 


3

Tada į keptuvę sudėkite paprikų minkštimą. Po kelių minučių supilkite sultinį ir ant nesmarkios kaitros troškinkite 5-8 min.


4

Po to į šią masę įberkite druską, cukrų, susmulkintą ir be sėklų aitriąją paprikėlę, baziliko lapelius, įpilkite alyvuogių aliejų ir viską sutrinkite iki padažo konsistencijos. Ragaukite su mėgstama pica.

Informacija apie maistingumą Saldžiųjų paprikų ir bazilikų padažas picai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
121 kJ
29 kcal
Riebalai 0 g 2.09 g
Angliavandeniai 0 g 0.91 g
Baltymai 0 g 1.63 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne