Sausainiai „Advento vainikas“

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta sausainius

20 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Sausainiai „Advento vainikas“

Tešlai:

200 g sviesto (minkšto)
100 g cukraus
1 a.š. druskos
300 g miltų
1 a.š. cinamono

Papuošimui:

150 g miltelinio cukraus
2 v.š. citrinos sulčių
Dr. Oetker žalios spalvos maistiniai dažai
25 g pistacijų (smulkintų)
50 g spanguolių
Dr. Oetker pabarstukų
1 pak. Dr. Oetker balto glajaus

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Pirmiausia sumaišykite sviestą su cukrumi ir druska. Įsijokite miltus ir minkykite, kol gausite elastingą tešlą. Įvyniokite ją į maistinę plėvelę ir bent valandą palaikykite šaldytuve.

2

Įkaitinkite orkaitę (kaitinimas iš viršaus ir apačios: 180 °C). Ant pamiltuoto paviršiaus iškočiokite tešlą iki maždaug 5 mm storio. Naudodami didesnę sausainių formelę, išpjaukite apskritimus ir su mažesnėmis sausainių formelėmis kiekvieno sausainio viduryje išpjaukite skylutes, taip sukursite į advento vainikus panašius sausainius. Išdėliokite žiedus ant kepimo popieriumi padengtos kepimo skardos. Kepkite orkaitės viduryje maždaug 12 minučių, kol sausainių krašteliai taps šviesiai auksinės spalvos. Palikite atvėsti ant grotelių.

3

Tuo metu iš miltelinio cukraus ir citrinos sulčių dubenėlyje pasigaminkite glajų. Maišykite iki vientisos masės. Naudodami maistinius dažus, nudažykite glajų ryškiai žalia spalva ir padenkite juo sausainius. Papuoškite pagal savo nuožiūrą pistacijomis, spanguolėmis ir pabarstukais. Naudodami glajų maisto dekoravimui, nupieškite kaspinus ant sausainių, o tada laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, kol būsite pasiruošę ragauti sausainius.

Informacija apie maistingumą Sausainiai „Advento vainikas“

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4 kJ
1 kcal
13 kJ
3 kcal
Riebalai 0.08 g 0.24 g
Angliavandeniai 0.08 g 0.24 g
Baltymai 0.08 g 0.24 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne