Vaiduoklių užkandis

Maži picų paplotėliai su vaiduoklių formos sūriu

16 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Vaiduoklių užkandis

Pomidorų padažui:

1 vnt. svogūnų (mažo)
1 skil. česnako
1 - 2 v.š. augalinio aliejaus
1 pak. Dr. Oetker vanilinio cukraus
250 g pomidorų (nuluptų, gali būti konservuoti)
1 citrinos gabalėlio sulčių
druskos (trupučio)
raudonėlio (trupučio)
šviežiai maltų pipirų (trupučio)

Tešlai:

400 g kvietinių miltų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
250 g varškės (mažo riebumo, tepamos)
75 ml pieno
125 ml augalinio aliejaus
1 a.š. druskos

Priedai:

200 g gouda sūrio (plonai pjaustyto)
16 skil. salami dešros
raudonėlio

Paruošimas

Paruošimas

1

Pomidorų padažas

Nulupkite svogūną ir česnaką ir smulkiai pjaustykite. Įkaitinkite aliejų keptuvėje. Supilkite svogūną, česnaką ir trumpai pakepkite. Supilkite vanilinį cukrų ir pomidorus, viską užvirkite ir troškinkite maždaug 10 minučių neuždengdami keptuvės. Į paruoštą padažą įpilkite citrinos sulčių, raudonėlio, druskos ir pipirų.


2

Tešla

Sumaišykite miltus su kepimo milteliais. Sudėkite likusius tešlai skirtus ingredientus ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės. Gautą tešlą suskirtykite į nedidelius gabalėlius (16vnt), juos iškočiokite, kad gautumėte apvalios formos apie 10cm skersmens picutes. Jas visas sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą.

Ant picos paplotėlių tepkite pomidorų pastos (palikdami šiek tiek vietos kraštuose), ant viršaus dėkite saliami dešrą, pabarstykite raudonėlio.

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių ir kepkite apie 10 minučių.

Ištraukite picos paplotėlius, ant jų sudėkite iš sūrio suformuotas vaiduoklių formeles (juos galite suformuoti ranka arba sausainių formelėmis, jei tokias turite) ir dar kepkite orkaitėje apie 6-8 minutes.

Iškepusios paplotėlius papuoškite gvazdikėliais ar kmynais kaip nurodyta paveiklėlyje.

Jeigu vienu kartu skardoje visi paplotėliai netelpa, kepkite dvejose skardose arba du kartus.

Skanaus!

Informacija apie maistingumą Vaiduoklių užkandis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 716 kJ
171 kcal
1084 kJ
259 kcal
Riebalai 8.27 g 12.53 g
Angliavandeniai 19.19 g 29.08 g
Baltymai 4.78 g 7.25 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne