„Dr. Oetker“ – socialiai atsakingas verslas jau daugiau nei dešimt metų

 

Maltos ordinas, „Maisto bankas“, vaikų sporto mokyklos ir stovyklos, vaikų dienos centrai ir globos namai –  tai tik kelios organizacijos, kurių veiklą remia UAB „Dr. Oetker Lietuva“. Mes esame įsitikinę, kad tik būdami socialiai atsakingu verslu galime iš tikrųjų keisti žmonių gyvenimus ir suartinti bendruomenes geram tikslui.

Viena iš iniciatyvų, prie kurios prisideda „Dr. Oetker“, yra Spalvoto meduolio diena, kuri pernai vyko net 12 Lietuvos miestų ir 32 kepyklėlėse. Čia spalvotais ir skaniais Dr. Oetker pabarstukais meduolius puošė bei gera nuotaika dalijosi vaikai iš 39 vaikų globa besirūpinančių įstaigų.

„Spalvoto meduolio dienos iniciatyva skirta suartinti bendruomenes ir skatinti globotinų vaikų savanorystę, įvaikinimą. Jau keletą metų vieni iš pagrindinių rėmėjų yra „Dr. Oetker“, kviečiantys  žmones susirinkti  Lietuvos kepyklėlėse ir marginti meduolius“, – sako iniciatyvos autorė Violeta Masteikienė.

Jos teigimu, meduolių dekoravimas padėjo žmonėms susipažinti, atvėrė kelią pokalbiams. „Esam dėkingi, kad kartu maži dalykai virsta dideliais pokyčiais, ir tikimės bendradarbiauti ateityje“, – sako V. Masteikienė.

Sporto renginių dalyviams – dribsniai „Vitalis“

Lietuvoje bent kartą per savaitę sportuoja ar fizinius pratimus atlieka beveik trečdalis žmonių, rodo naujausia Lietuvos gyventojų apklausa. Šis skaičius nuolat auga, kaip ir gausėja sportuojantiems žmonėms skirtų renginių, kuriuos gaminiais remia „Dr. Oetker“ – šeimos įmonė iš Vokietijos, daugiau nei 100 metų kurianti aukštos kokybės maisto produktus.

Viename iš gausiausių „Danske Bank Vilniaus maratonų“, kuriame rugsėjo 9 d. dalyvavo daugiau nei 14 tūkst. bėgimo entuziastų, „Dr. Oetker“ renginio dalyvius vaišino mažiau saldžiais dribsniais „Vitalis“ su avietėmis. Šie sausi pusryčiai pateko į specialų dalyvio krepšelį.

Pasistiprinti dribsniais „Vitalis“ (mažiau saldžiais su šokolado gabalėliais) turėjo galimybę ir daugiau nei 8 tūkst. dviračių maratono „Velomaratonas“ dviratininkų ir renginio dalyvių. 

Prasidedant naujiems mokslo metams, energijos visai dienai suteikiančių dribsnių „Vitalis“ buvo padovanota ir įvairiems sporto klubams, stovyklų dalyviams – vaikų futbolo akademijai „Geležinis vilkas“, kuri organizavo renginį „Ogmios“ mieste, Vilniuje, taip pat vaikams iš futbolo vasaros stovyklos, kuri rugpjūčio mėnesį vyko Sudeikiuose, Utenos rajone.

Vaikams – gardžios avižinės košės

Kaip ir kasmet, „Dr. Oetker“ savo produkcija dalijasi su pažeidžiamiausių socialinių grupių atstovais – šiemet dribsnių „Vitalis“ įmonė padovanojo organizacijai „Gelbėkit vaikus“, vaikų dienos centrams, Maltos ordinui, Maisto bankui.

Maistingas avižines košes „Dr. Oetker“ padovanojo Sostinės krepšinio mokyklai, organizuojančiai 80 komandų krepšinio turnyrą. Maistinga ir paprastai bei greitai – vos per 3 minutes – paruošiama košė yra itin svarbus produktas augančiam vaiko organizmui. Turnyro nugalėtojams atiteko ir mažiau saldžių dribsnių „Vitalis“ su šokolado gabaliukais.

„Dr. Oetker“ savo gaminamus produktus padovanojo ir rugsėjo 29–30 dienomis „Litexpo“ vykusiame Vilniaus sporto ir kultūros festivalyje. Buvo vaišinami festivalio lankytojai, dalyviai ir „Beactive Night“ sportininkai. Iš viso buvo padovanota daugiau kaip 8 000 vnt. košių su spanguolėmis, vanile, šokoladu, avietėmis, arba su razinomis, obuoliais ir cinamonu.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie geros valios organizacijų ir prasmingų iniciatyvų, kurios keičia pasaulį ir atsigręžia į tuos, kuriems žmonių pagalba ypač reikalinga. Planuojame tęsti socialiai atsakingo verslo misiją ir pagal galimybes didinti paramą“, – sako įmonės Direktorius Sergėj Polovčenko. 

 

 

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne