MŪSŲ ĮMONĖ

Už įkvepiančią darbo kultūrą

Mes kuriame saugias ir įkvepiančias darbo vietas, kuriose žmonės galėtų atsiskleisti įvairiapusiškai.

 

„Dr. Oetker“ ilgą laiką yra žinomas kaip vienas geriausių darbdavių pasaulyje. Paskutinį kartą 2020 m. tai patvirtino verslo žurnalas „Forbes“, paskelbdamas „Geriausio darbdavio pasaulyje“ reitingą. Mes norime išlaikyti šį aukštą standartą. Štai kodėl skatiname įvairovę ir vienodas galimybes, užtikriname geriausią įmanomą darbo saugą ir kiekvienam darbuotojui suteikiame buvimo namuose jausmą.

Sudaryti saugią darbo aplinką

  • Norime visiškai išvengti nelaimingų atsitikimų.
  • Iki 2025 m. įdiegsime darbo saugos ir saugumo vadybos sistemą, kuri atitinka tarptautiniu mastu pripažintą sertifikavimo standartą ISO 45001, visose gamybos vietose.

Užtikrinti teisę laisvai jungtis į asociacijas ir teisę į kolektyvines derybas

  • Mes glaudžiai dirbame su darbuotojų atstovais.
  • Užtikriname, kad darbuotojai galėtų tuo tikslu jungtis į savo pasirinktas organizacijas, formuoti jas.

Užtikrinti lygybę ir vertybių įvairovę

  • Mes nuolat stipriname įvairovės, integracijos ir lygybės kultūrą.
  • Užtikriname visų žmonių lygybę nepriklausomai nuo jų lyties, seksualinės orientacijos, amžiaus, religijos, kultūros ir tautybės, fizinių ir protinių sugebėjimų, akademinių pasiekimų ar kitų savybių ir skatiname įvairiapusiškumą įdarbinant darbuotojus bei sudarant sąlygas jiems tobulėti.

Jokios tolerancijos bet kokio pobūdžio diskriminacijai ar priekabiavimui

  • Siekdami tai užtikrinti, kuriame visiems darbuotojams lengvai prieinamus ir griežtai stebimus skundų pateikimo mechanizmus arba, jei jie jau yra, tokius mechanizmus praplečiame.

Kiekvienam darbuotojui mokėti pragyvenimą užtikrinantį atlyginimą

  • Garantuojame pragyvenimą užtikrinančius atlyginimus, kurie leidžia mūsų darbuotojams patenkinti pagrindinius savo šeimų poreikius.
  • Kas dvejus metus visose „Dr Oetker“ veiklos vykdymo vietose atliekami konkrečios šalies atlyginimų palyginimai remiantis tarptautinių organizacijų gairėmis. Jei reikia, atlyginimai yra atitinkamai pakoreguojami.
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne