MŪSŲ MAISTAS

Tvaraus pasimėgavimo akimirkoms

Savo vartotojams siūlome mėgautis maistu, įgyvendindami jų norą gyventi sveikiau ir tvariau.

Produktų kokybė ir, žinoma, garantuota jų sėkmė visada buvo „Dr. Oetker“ sinonimas. Tad norime ir ateityje savo vartotojams suteikti tik pačias gražiausias pasimėgavimo akimirkas. Tačiau norint tai padaryti, reikia, kad mūsų produkcijos vartotojai sugebėtų tinkamai pasirinkti, ką valgyti. Aistringai siekdami inovacijų, norime pagerinti mūsų jau esamų produktų naudingumą ir investuoti į naujoviškus, sveikesnius maisto produktus.


Visiškas ir aiškus skaidrumas iki 2025 m.

  • Iki 2025 m. savo vartotojams užtikrinsime visišką informacijos apie mūsų produktų maistines savybes ir sudedamąsias dalis skaidrumą. Siekdami šio tikslo, dėsime didesnes pastangas nei anksčiau ir paruošime atitinkamą informaciją taip, kad vartotojai galėtų sąmoningai priimti sprendimus dėl produktų pirkimo, pavyzdžiui, atsižvelgdami į produktų sveikatingumą, žaliavas, iš kurių šie produktai pagaminti, ar aplinkai nekenksmingų pakuočių koncepcijas.
  • Be to, daugeliui produktų pasiūlysime sveikesnes alternatyvas ir pateiksime tikslią informaciją apie jas.

 

Iki 2025 m. padidinti mūsų esamų produktų sveikatingumą

  • Tobuliname mūsų produktų sudėtyje esančių maistinių medžiagų aprašymus.

  • Desertuose cukraus kiekį mažiname 15 %.
  • Picos produktuose druskos kiekį mažiname iki 1 g/100 g.

 

Iki 2022 m. investuoti į naujoviškų, sveikesnių maisto produktų pasirinkimą

  • Nuo 2021 m. pristatysime sveikesnių produktų asortimentą visose kategorijose.
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne