MŪSŲ PASAULIS

Už švarią aplinką ir teisingą visuomenę

Mes mažiname aplinkoje paliekamus pėdsakus keldami pragyvenimo lygį tose bendruomenėse, kurių gyvenimui gali daryti įtaką mūsų veikla.

 

Mes visada žinojome, kad vykdydami savo veiklą darome poveikį aplinkai ir visuomenei, todėl atsižvelgiame tiek į vietą, kurioje yra vykdoma mūsų veikla, tiek į visus gamybos etapus. Ateityje norėtume dar labiau prisidėti prie klimato apsaugos, investuoti į ekologiškesnes pakuotes ir vengti maisto švaistymo. Taip pat norėtume rinktis savo produkcijai žaliavas ir jų tiekėjus pagal dar aukštesnius standartus ir tuo pačiu pagerinti pragyvenimo lygį tose bendruomenėse, kurių gyvenimui daro įtaką mūsų veikla.

Iki 2050 m. tapti neutraliais klimato atžvilgiu visose tiesioginėse ir netiesioginėse veiklose

 • Jau 2022 m. užtikrinsime neutralumą klimato atžvilgiu vietose, kuriose vykdome veiklą. Tai pasieksime pirkdami atsinaujinančią energiją ir kompensuodami neišvengiamas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išlakas, įgyvendindami anglies dioksido subalansavimo projektus.
 • Iki 2030 m. 35 % sumažinsime šiltnamio efektą sukeliančių dujų išlakas, atsirandančias per mūsų produktų naudojimo ciklą.
 • Iki 2050 m. pasieksime visišką neutralumą klimato atžvilgiu visose tiesioginės ir netiesioginės įtakos sferose[1].

Iki 2030 m. nebeturėsime plastiko atliekų

 • Iki 2025 m. pasieksime, kad visos pakavimo medžiagos būtų 100 % perdirbamos.
 • Jei prasminga ir įmanoma, atsisakysime plastiko kaip pakavimo medžiagos.

Maisto atliekų sumažinimas

 • Iki 2025 m. 25 % sumažinsime maisto atliekų kiekį susidarantį mūsų sandėliuose ir gamybos vietose.
 • Taip pat norėtume prisidėti prie siekio vengti maisto švaistymo, kuris tiesiogiai nuo mūsų nepriklauso, pavyzdžiui, bendradarbiaudami su mūsųtiekėjais ir mažmenininkais.

Iki 2030 m. įgyvendinti tvaraus tiekimo standartus mūsų tiekimo grandinėje

 • Mes nuolat stebime ir vertiname su mūsų žaliavomis susijusius socialinius ir ekologinius reiškinius.
 • Iki 2025 m. įvykdysime išsamų patikrinimą, kaip užtikrinamos žmonių teisės mūsų tiekimo grandinėse.
 • Iki 2025 m. sukursime tiekimo grandines nenaikinant miškų; tai liečia, pavyzdžiui, popieriaus, sojų, mėsos, palmių aliejaus ir kakavos įsigijimą.
 • Jau perkame tvariai sertifikuotas žaliavas įsigydami palmių aliejų, kakavą; iki 2023 m. 20 % mūsų naudojamos vanilės bus sertifikuota tvariai. Be to, dirbame siekdami tvaraus kitų žaliavų naudojimo.

 


[1] Šiltnamio efektą sukeliančių dujų protokolo 1, 2 ir 3 tikslai

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne