Tikra ir dirbtinė vanilė

Žvilgsnis į gausią produktų su vanile pasiūlą gali sukelti Jums keletą klausimų, ypač, kai šalia vanilės cukraus Jūs rasite ir vanilinį cukrų. Net jei pavadinimai ir labai panašūs, pakuotėse slepiasi labai skirtingi produktai.

Kas yra vanilinas?

Vanilinas yra pagrindinis vanilės (orchidėjos) ankštyse randamas aromatinis junginys. Jei patiekalui pagardinti naudojate ankšties sėklas, tuomet jūs naudojate natūralią vanilę.

Kadangi vanilė auginama labai specifinėmis sąlygomis ir užaugintas kiekis nepatenkina rinkos poreikio, aromatinis junginys vanilinas gaminamas dirbtiniu būdu. Dirbtinis kvapiklis, kuris niekuo nenusileidžia natūraliam vanilės aromatui, yra naudojamas maisto, kosmetikos ir farmacijos pramonėje ir laikomas nežalingu sveikatai.  

 

Natūralus vanilės cukrus dėl vanilės ankščių yra lengvai rudos ar auksinės spalvos, o vanilinis cukrus yra visiškai baltas. Vanilės cukrus kaip aukštos kokybės natūralus produktas yra daug brangesnis nei dirbtinai gaminamas vanilinis cukrus. Tiek vanilės cukrus, tiek vanilinis cukrus yra vienodai tinkami naudoti kepant ir gaminant maistą.

Vanilės kvapiosios medžiagos ir natūralios vanilės kvapiosios medžiagos

Gaminant produktus su dirbtine vanile yra skiriamos vanilės kvapiosios medžiagos ir natūralios vanilės kvapiosios medžiagos. Vanilės kvapiosios medžiagos nėra apibrėžtos teisiškai. Paprastai jos gaminamos iš įvairių pirminių medžiagų cheminių procesų metu.

Mažiausiai 95 procentai natūralios vanilės kvapiosios medžiagos gaunama iš vanilės ankšties.

Tie, kurie vertina natūralius vanilės produktus, gali naudoti vanilės ekstraktą, nes šiuose mažuose buteliukuose esantis produktas 100 procentų pagamintas iš vanilės ankšties.

Čia rasite informacijos apie vanilės augalo kilmę, auginimą ir derliaus nuėmimą.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne