Tvarumas „Dr. Oetker“ įmonėje

Tvari veikla ir už tai prisiimama atsakomybė – tai ilgametės Dr. „Oetker“ tradicijos. Mes galvojame apie ateities kartas, o ne trumpalaikes įmonės perspektyvas.

 

Mes siekiame kiekvienam sukurti buvimo namuose jausmą. Šio tikslo vedina mūsų įmonė nuolatos tobulėja ir tiesia kelią link tvarios ateities.

Todėl 2020 m. mes patvirtinome Dr. Oetker tvarumo politiką ir joje įtvirtinome veiksmų planą, siekdami tvarumo savo veikloje. Tvarumo politika apima tris aspektus:Mūsų maistas, Mūsų pasaulis ir Mūsų įmonė , ir joje išdėstyti tiek konkretūs tvarumo tikslai, tiek mūsų įsipareigojimai, kuriuos mes, kaip atsakinga bendrovė, sau keliame.

 

Mūsų ilgametės tradicijos įkvėpti išsikėlėme sau tikslą sukurti tvarią aplinką, kad galėtume būti patikimi partneriai savo vartotojams ir klientams, darbuotojams ir savo bendrovei. 

Trys mūsų tvarumo politikos aspektai

MŪSŲ MAISTAS
Tvaraus pasimėgavimo akimirkoms

Savo vartotojams siūlome mėgautis maistu, įgyvendindami jų norą gyventi sveikiau ir tvariau.

Sužinoti daugiau
MŪSŲ PASAULIS
Už švarią aplinką ir teisingą visuomenę

Mes mažiname aplinkoje paliekamus pėdsakus keldami pragyvenimo lygį tose bendruomenėse, kurių gyvenimui gali daryti įtaką mūsų veikla.

Sužinoti daugiau
MŪSŲ ĮMONĖ
Už įkvepiančią darbo kultūrą

Mes kuriame saugias ir įkvepiančias darbo vietas, kuriose žmonės galėtų atsiskleisti įvairiapusiškai.

Sužinoti daugiau

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne