Flag
Skonis,
kuriuo galime mėgautis

„Dr. Oetker“ skatina žmones dažniau daryti gerą savijautą lemiančius pasirinkimus ne tik dėl savęs, bet ir dėl supančios aplinkos. Štai kodėl šiandien tvarumą laikome esminiu mūsų požiūrio pagrindu. Kaip tai atrodo? Be kitų taikomų priemonių, pradedame aiškiau žymėti visų produktų sudedamąsias dalis ir maistinę vertę, siekdami didesnio skaidrumo ir suteikdami vartotojams galimybę rinktis sąmoningai. Taip pat dedame dideles pastangas siekdami mažinti poveikį aplinkai, tuo pačiu didindami žmonių ir bendruomenių, su kuriomis dirbame, gerovę. Suprantame, kad mūsų laukia ilgas kelias, bet eidami drauge žengiame teisinga linkme.

Yra daug paprastų būdų užtikrinti gaminių tvarumą ir jų naudingumą jums.

Pavyzdžiui, įvedame naujus 100 proc. augalinės kilmės produktus, tausodami aplinką apsirūpiname ištekliais ir dedame visas pastangas, kad iki 2025 m. visos mūsų pakuotės būtų perdirbamos. 2022 m. visos bendrovės gamyklos bus neutralios anglies dvideginio emisijų požiūriu, o iki 2050 m. esame įsipareigoję pasiekti visų tiesioginių ir netiesioginių anglies dvideginio emisijų neutralumo. Dėl šių teigiamų pokyčių galėsime rinktis maistą taip, kad visi jaustųsi gerai.

Išsamiau apie tvarumą oetker.com

Sveikiau, bet taip pat skanu

"Nutri-Score" ženklinimas, kurį pradėjome taikyti savo
asortimentui, padės jums patogiau palyginti mūsų produktų maistinę vertę su tos pačios grupės maisto produktų arba alternatyvių panašios grupės maisto produktų maistine verte. 

Mažiau druskos, mažiau cukraus

Toliau mažiname cukraus, druskos, riebalų ir kalorijų kiekį savo gaminiuose. Pavyzdžiui, iki 2025 m. mūsų kepiniuose bus 10 proc., desertuose – 15 proc. mažiau cukraus, o picose bus ne daugiau kaip 1 g druskos 100 g produkto.

Veganiški produktai

Mūsų nauji veganiški ir augalinės kilmės produktai leidžia palaikyti šiuolaikinės gyvensenos mitybą ir mažinti poveikį aplinkai. 

Gausūs baltymų produktai

Mūsų baltyminių pudingų įvairovė padeda smaližiams laikytis labiau subalansuotos gyvensenos.

Natūralūs produktai

Siūlome vis daugiau produktų, kuriuose nėra GMO, mononatrio glutamato, dirbtinių priedų ir sintetinių medžiagų.

Geri produktai turi būti pakuojami atsakingai

Esame įsipareigoję iki 2025 m. užtikrinti, kad visos
mūsų pakuotės galėtų būti perdirbamos.  Kur tik įmanoma, vietoje plastiko naudojame perdirbamą popierių, o jeigu naudojame plastiką, stengiamės, kad jis būtų kiek įmanoma lengviau perdirbamas. Tai pamatiniai mūsų pakuočių dizaino principai, kuriais vadovaujamės ir platesnio masto pakavimo iniciatyvose.


Tausojami ištekliai

Išsamiau apie mūsų tvarumo iniciatyvas

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau