Vanilė - prieskonių karalienė

Vanilės augalo atradimas turėjo įtakos kepinių pramonei. Kaip prieskonių karalienė vanilė šiandien naudojama ruošiant nesuskaičiuojamą kiekį įvairių gaminių, norint suteikti jiems subtilų skonį. Be aukščiausios kokybės vanilės ankščių, dar yra ir daugiau vanilės produktų. Dr. Oetker asortimentas varijuoja nuo vanilės pastos iki skysto Burbono vanilės ekstrakto su pridėtiniu cukrumi ir nuo vanilės cukraus iki vanilės miltelių.

Vanilės ankštis

Pilnose vanilės ankštyse yra švelnaus ir tamsaus minkštimo. Jos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta natūralią vanilę. Subtiliai aromatingos Dr. Oetker vanilės ankštys yra surinktos rankomis ir puikiai tinka pyragams, sausainiams, desertams ir kremams gaminti.

Vanilės pasta

Vanilės pasta suteikia patiekalams intensyvaus vanilės aromato. Vienalytės konsistencijos gelį lengva įmaišyti į saldžius kepinius, desertus ir kremus. Dr. Oetker Burbono vanilės pastoje yra natūraliai vanilei būdingų juodų dalelių ir ji puikiai tinka skystos konsistencijos gaminiams, tokiems kaip klasikiniai vaniliniai ledai.

Mūsų informacinėje skiltyje apie vanilės pastą rasite, kaip lengvai galima pasigaminti vanilės pastos patiems.  

Vanilės ekstraktas

Vanilės ekstraktas, išsiskiriantis savo intensyviu aromatu, yra vienas populiariausių virtuvėse naudojamų vanilės produktų. Skirtingi gamintojai siūlo vanilės ekstraktą su alkoholiu arba be jo. Dėl savo skystos konsistencijos Dr. Oetker skystas Burbono vanilės ekstraktas su pridėtiniu cukrumi, be vanilės dalelių puikiai tinka lengviems desertams ir keksams.

Daugiau naudingos informacijos ir skanių receptų su vanilės ekstraktu rasite čia: vanilės ekstraktas.

Vanilės cukrus

Jei sujungsite įmantrų vanilės aromatą su baltuoju cukrumi, gausite klasikinį vanilės cukrų. Dėl savo birios konsistencijos jis gali būti naudojamas ruošiant tiek birius, tiek skystus gaminius. Būtent vanilės cukrus suteikia plaktai grietinėlei tą klasikinį saldų vanilės aromatą. Dr. Oetker Burbono vanilės cukrus populiarus tiek tarp pradedančiųjų, tiek ir tarp profesionalių kepėjų. 

Burbono vanilės cukrus skiriasi nuo vanilinio cukraus. Mes paaiškiname skirtumus tarp šių dviejų produktų.

Sužinokite viską apie vanilės cukrų čia. 

Vanilės milteliai

Rinktiniai vanilės milteliai tampa vis populiaresniu gaminių priedu. Džiovintos ir smulkiai sumaltos vanilės ankštys naudojamos mažais kiekiais saldiems patiekalams paskaninti.

Kur galite įsigyti vanilės miltelių? Ar galite pats pasidaryti jų namuose? Ir kaip juos laikyti? Mes atskleisime Jums viską, ką reikia žinoti: Vanilės milteliai.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne