Aviečių ir meduolių batonėlis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta batonėlius

30 vienetų

Lengvai paruošiamas 25 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Aviečių ir meduolių batonėlis

30-čiai batonėlių:

15 g aviečių džemo
100 ml apelsinų sulčių
1 vnt. imbierinio meduolio lakštai (23 x 15 cm)
500 g Dr. Oetker baltojo šokolado skonio glajaus

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

Kepimo forma (23 x 15 cm), maistinė plėvelė, puodai padažams, peilis, pjaustymo lentelė, dubuo.

1

Paruošimas

Kepimo formą išklokite maistine plėvele. Puode įkaitinkite aviečių džemą su apelsinų sultimis ir supilkite į paruoštą indą. Meduolių lakštą panardinkite į paruoštą mišinį ir per naktį palaikykite šaldiklyje.

2

Smulkiai supjaustykite baltojo šokolado glajų ir ištirpinkite dubenyje virš vandens vonelės. Išimkite iš indo aviečių ir meduolių lakštą, nupjaukite kraštus ir supjaustykite maždaug 6 × 2 cm dydžio juostelėmis. Juosteles padėkite ant grotelių ir apliekite baltojo šokolado glajumi bei leiskite joms atvėsti.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne