Biskvitas su panakota ir uogomis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta biskvitus

10 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Biskvitas su panakota ir uogomis

Tešlai reikės:

4 vnt. kiaušinių (L)
120 g cukraus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
1 žiupsnelis druskos
150 g kvietinių miltų
0,5 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
2 - 3 g kakavos

Įdarui reikės:

700 ml pieno
400 ml grietinėlės (35 proc.)
150 g cukraus
150 g gervuogių ir aviečių
3 pakelių Dr. Oetker mišinio desertui “Panna Cotta”

Paruošimas

Paruošimas

1

Tešlos paruošimas

Kiaušinius išplakite su druska, cukrumi ir vaniliniu cukrumi iki standžių putų. Įsijokite į juos miltus, kepimo miltelius bei kakavą ir gerai išmaišykite.


2

Kepimas

Tešlą supilkite į kepimo popieriumi išklotą skardą (35x35 cm). Kepkite 180 °C orkaitėje maždaug 15 min. Palikite kepinį atvėsti.


3

Įdaro gamyba

Įdarui sumaišykite panakotos mišinį su cukrumi ir 200 ml pieno. Likusį pieną ir grietinėlę užvirkite nedideliame puode ir tada įmaišykite paruoštą mišinį. Maišant pavirkite 1 min., kol cukrus ištirps. Tada nukelkite nuo viryklės ir palikite atvėsti.


4

Paskutiniai žingsniai

Kepinį perpjaukite pusiau. Vieną jo dalį įklokite į kepimo popieriumi išklotą nedidelę skardą, užtepkite pradėjusią stingti panakotą ant kepinio, suberkite į gervuoges. Ant viršaus užklokite likusią kepinio pusę, lengvai prispauskite prie panakotos sluoksnio (ant viršaus galima uždėti medinę lentelę).


5

Šaldymas

Padėkite skardą į šaldiklį 2-3 val. ir tada pyragą ragaukite.

Informacija apie maistingumą Biskvitas su panakota ir uogomis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 214 kJ
51 kcal
218 kJ
52 kcal
Riebalai 0.16 g 0.16 g
Angliavandeniai 10.79 g 10.90 g
Baltymai 1.49 g 1.51 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne