Biskvitinis tortas su želė ir grietinėlės kremu

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta biskvitus

6 - 8 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 90 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Biskvitinis tortas su želė ir grietinėlės kremu

Tešlai reikės:

4 vnt. kiaušinių
1 žiupsnelis druskos
150 g cukraus
160 g miltų
0,5 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
1 pak. Dr. Oetker Bananų skonio želė

Kremui reikės:

1 pak. Dr. Oetker Cremilla
100 ml pieno
100 ml grietinėlės
2 - 3 v.š. cukraus
1 saujelės šilauogių (nuplautų)
1 v.š. migdolų plokštelių

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Kiaušinius išplakite su druska ir cukrumi iki standžių putų. Įsijokite į juos miltus ir kepimo miltelius ir išmaišykite. Ketvirtadalį tešlos įpilkite į kepimo popieriumi išklotą 17 cm skersmens skardą. Kepkite 180 °C orkaitėje maždaug 10-12 min. Taip iškepkite dar tris biskvitinius sluoksnius. 

2

Želė paruoškite, kaip nurodyta ant pakuotės. Biskvitinius sluoksnius subadykite mediniu iešmeliu, gausiai pašlakstykite juos želė ir palikite sutvirtėti šaldytuve.

3

Kremui “Dr. Oetker Cremilla” mišinį išplakite su pienu ir grietinėle iki purumo.

4

Ant biskvitinių sluoksnių uždėkite po 2-3 šaukštus grietinėlės kremo ir tolygiai paskleiskite jį (galima užmesti po keletą šilauogių). Sudėkite sluoksnius vieną ant kito, lengvai paspauskite, likusiu kremu aptepkite torto šonus. Tada dekoruokite jį šilauogėmis ir migdolais.

Informacija apie maistingumą Biskvitinis tortas su želė ir grietinėlės kremu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4 kJ
1 kcal
4 kJ
1 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.14 g 0.23 g
Baltymai 0.02 g 0.03 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne