Kalėdinis imbierinis namelis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta imberiu

1 porcija

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Kalėdinis imbierinis namelis

Jums reikės:

1 pak. Dr. Oetker traškusis namelis – meduolių ir dekoravimo rinkinio (pakelio viduje: imbierinių sausainių lakštai nameliui ir įvairių pabarstukų, guminukų rinkinys namelio dekoravimui)
2 vnt. kiaušinių baltymų
400 g cukraus (persijoto miltelinio)

Paruošimas

Paruošimas

1

Cukraus masės

Į dubenį sudėti kiaušinius, juos išplakti. Tada berti cukrų ir plakti kartu su kiaušiniais iki baltos standžios masės. Cukraus masę idėti į konditerinę rankovę.

2

Namelio

Paimti lygų tvirtą pagrindą ant kurio stovės namelis. Užtepti šiek tiek cukraus masės ir pritvirtinti pirmąjąją imbierinio lakšto dalį. Toliau formuoti namelį, jo sienas sutvirtinant cukraus mase. Cukraus masė taip pat gali būti skirta namelio dekoracijai (stogo, durų dekoravimui). Baigus darbą su cukraus mase, įvairiuose namelio vietose pristvirtinti pabarstukus. Taip pat nepamirškite iš pakuotės kartono iškirpti įvairių pasakos personažų.

Papildomai namelį galite dekoruoti ir kitais Dr. Oetker pabarstukais. Gerų įspūdžių!

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne