Kitoks Tiramisu desertas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta desertus!

4 vienetų

Lengvai paruošiamas 15 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Kitoks Tiramisu desertas

Reikės:

2 pak. Dr. Oetker deserto mišinys „Tiramisu“
600 ml pieno
1 pak. sausainių “damų piršteliai” (lady fingers)
200 ml tamsaus alaus
1 - 2 v.š. kakavos (nesaldžios)
20 - 30 vienetų šviežių ar šaldytų vyšnių

Paruošimas

Paruošimas

1

Pagaminimas

Į gilų indą suberkite “Dr.Oetker” “Tiramisu” ruošinį. Užpilkite ant jo pieną ir viską plakite elektriniu plaktuvu 1-2 min., kol masė ims tirštėti.
Į dubenėlį supilkite atšaldytą alų.

2

Sausainius perpjaukite arba perlaužkite pusiau, kad tilptų į stiklinę. 
Į stiklinės dugną įdėkite šaukštą tiramisu masės. Užberkite truputį kakavos.

3

Sausainius po vieną kelioms akimirkoms merkite į alų. Kai tik sausainis ims minkštėti, dėkite į stiklinę ant tiramisu masės sluoksnio. Ant sausainių dėkite 1-2 vyšnias ir vėl šaukštą tiramisu masės bei truputį kakavos. Taip sluoksniuokite iki stiklinės viršaus.

4

Viršutinis sluoksnis – kakava (jį galima užberti prieš patiekiant desertą). Desertus 1 val. atvėsinkite šaldytuve ir ragaukite.

Informacija apie maistingumą Kitoks Tiramisu desertas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.01 g
Angliavandeniai 0.00 g 0.01 g
Baltymai 0.00 g 0.01 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne