Mielinės spurgytės su varške

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta spurgas

30 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Mielinės spurgytės su varške

Reikės:

125 ml vandens
7 g Dr. Oetker mielių
1 žiupsnelis druskos ir cukraus
30 ml alyvuogių aliejaus
1 a.š. Dr. Oetker vanilinio cukraus
200 - 250 šlak. aliejaus (rafinuotame saulėgrąžų, vynuogių kauliukų arba rapsų)
2 a.š. Dr. Oetker cinamoninio cukraus

Paruošimas

Paruošimas

1

Drungname vandenyje ištirpinkite mieles, įmaišykite druską ir cukrų, aliejų ir miltus. Jeigu ruošiate picą, viską gerai suminkykite ir palikite kilti 1 val. Tada kočiokite picos paplotį.


2

Jeigu ruošiate spurgytes, į tešlą įmaišykite varškę, cukrų, vanilinį cukrų ir minkykite, kol tešla nekibs prie delnų (2-3 min.). Uždenkite tešlą dubenyje ir palikite kilti 1 val. Tada tešlą kočiokite iki 1-1,5 cm storio ir formele išspauskite širdeles.


3

Po kelias širdeles virkite nedideliame puode įkaitintame aliejuje, kol ims rusvėti – 2-3 min., apverskite. Tada išgriebkite ant popierinio rankšluosčio, pabarstykite cinamoniniu cukrumi ir ilgai nelaukę ragaukite.

Informacija apie maistingumą Mielinės spurgytės su varške

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 42 kJ
10 kcal
8 kJ
2 kcal
Riebalai 1.01 g 0.24 g
Angliavandeniai 0.08 g 0.02 g
Baltymai 0.11 g 0.03 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne