Moliūgų batonėliai, BE GLITIMO

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta moliūgus

1 vienetas

Vidutinio sudėtingumo 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Moliūgų batonėliai, BE GLITIMO

Tešlai:

300 g Hokkaido moliūgo
5 vnt. kiaušinių (vidutinio dydžio)
70 ml agavų sirupo
1 žiupsnelis druskos
250 g migdolų miltų
1 pak. kepimo miltelių
0,5 a.š. cinamono
2 v.š. kukurūzų miltų
1 v.š. saulėgrąžų aliejaus

Šokoladiniam glajui:

150 g baltojo šokolado Couverture
2 v.š. moliūgų sėklų aliejaus
15 g moliūgų sėklų (smulkintų)

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

didelė tarka, dubuo, šaukštas, teptukas, šluotelė, kvadratinė pyrago kepimo forma (20 × 30 cm), puodas

1

Gaminimas

Nuplaukite moliūgą, nusausinkite ir supjaustykite dideliais gabalėliais. Vėliau sutarkuokite gabalėlius į dubenį. Įmuškite kiaušinius, supilkite agavų sirupą, suberkite druską, migdolus, kepimo miltelius, cinamoną, pusę kukurūzų miltų ir viską gerai išmaišykite šaukštu.

2

Įkaitinkite orkaitę (viršus ir apačia: 180°C, su ventiliatoriumi: 155°C).
Pyrago formą patepkite saulėgrąžų aliejumi ir pabarstykite kukurūzų miltais. Sudėkite paruoštą moliūgų tešlą, tolygiai paskirstydami ją formoje. Kepkite orkaitėje vidurinėje lentynoje maždaug 30 minučių.

3

Ištirpinkite baltąjį šokoladą Couverture virš vandens vonelės ir įmaišykite 2 šaukštus moliūgų sėklų aliejaus. Išimkite moliūgų pyragą iš skardos ir užpilkite paruoštu glajumi. Pyragą pabarstykite supjaustytomis moliūgo sėklomis. 

Informacija apie maistingumą Moliūgų batonėliai, BE GLITIMO

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 3982 kJ
951 kcal
498 kJ
119 kcal
Riebalai 30.02 g 3.76 g
Angliavandeniai 17.51 g 2.19 g
Baltymai 132.58 g 16.61 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne