Neapolietiškas pyragas migliaccio

Skanus desertas tinkantis visai šeimai!

8 porcijos

Lengvai paruošiamas 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Neapolietiškas pyragas migliaccio

Reikės:

500 ml vandens
500 ml pieno
40 g sviesto
2 vnt. citrinos
3 vnt. apelsinų
200 g manų kruopų
4 vnt. kiaušinių
200 g cukraus
0,5 a.š. druskos
1 a.š. „Dr.Oetker“ ekologiškos vanilės ekstrakto
1 šaukšto miltelinio cukraus
350 g rikotos

Paruošimas

Paruošimas

1

1.

Į prikaistuvį įpilkite vandenį ir pieną bei plonai nupjautą dviejų citrinų ir dviejų apelsinų žievelę. Kai užvirs, karštį sumažinkite iki silpno ir virkite 5 min. 

2

2.

Tada žieveles išgriebkite ir įmaišykite manų kruopas. Maišydami virkite 3-4 min. 

3

3.

Išvirtą košę suverskite į dubenį ir palikite atvėsti.

4

4.

Kitame dubenyje išplakite kiaušinius, cukrų, druską ir vanilės ekstraktą. Po to įmaišykite rikotą bei likusio apelsino plonai nutarkuotą žievelę ir gerai išplakite. 

5

5.

Plakinį supilkite prie manų kruopų ir viską išplakite iki vientisos masės. Tešlą supilkite į 23 cm skersmens atsegamą kepimo skardą, išklotą kepimo popieriumi. Tešlos paviršių išlyginkite.

6

6.

Kepkite 180 °C orkaitėje maždaug 1 val. 10 min. Iškeptą pyragą apiberkite milteliniu cukrumi. Kepinį ragaukite šiltą arba šaltą.

Informacija apie maistingumą Neapolietiškas pyragas migliaccio

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 343 kJ
82 kcal
4 kJ
1 kcal
Riebalai 0.20 g 0.00 g
Angliavandeniai 17.29 g 0.27 g
Baltymai 2.40 g 0.04 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne