Pudingo ir uogų desertas

Grietinėlės-vanilės skonio pudingas

3 - 4 porcijos

Lengvai paruošiamas 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Pudingo ir uogų desertas

Grietinėlės-vanilės skonio pudingui reikės:

1 pak. Dr. Oetker originalus grietinėlės-vanilės skonio pudingas
500 ml pieno
3 v.š. cukraus
po saują trešnių ir šilauogių (nuplautų)

Paruošimas

Paruošimas

1

Dubenėlyje pakelio turinį išmaišykite su cukrumi, tada užpilkite stiklinę pieno ir vėl išmaišykite. 

2

Likusį pieną užvirinkite puode ant vidutinės kaitros, nukelkite nuo viryklės ir į jį įmaišykite pudingo ruošinį. Grąžinkite puodą ant viryklės ir maišydami dar maždaug 1 min. kaitinkite.

3

Pripilkite trečdalį stiklinės pudingo ir padėkite 15 min. į šaldytuvą.

4

Per tą laiką iš uogų pašalinkite kauliukus. Tada uogas sudėkite ant pudingo stiklinėje ir užpilkite likusį pudingą ant viršaus.

Tokiu pat principu paruoškite šokolado skonio pudingą. Reikės antra tiek pieno, cukraus ir abrikosų arba vyšnių ar kitokių uogų, vaisių.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne