Sausainiai imbieriniai žmogeliukai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta sausainius

20 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Sausainiai imbieriniai žmogeliukai

Tešlai:

200 g sviesto (minkšto)
100 g cukraus
1 a.š. druskos
300 g miltų
4 v.š. kakavos miltelių

Papuošimui:

20 vnt. migdolų
100 g miltelinio cukraus
1 v.š. citrinos sulčių
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Sumaišykite sviestą su cukrumi ir druska. Įsijokite miltus bei kakavos miltelius ir tada minkykite, kol gausite elastingą tešlą. Įvyniokite ją į maistinę plėvelę ir bent valandą palaikykite šaldytuve.

2

Įkaitinkite orkaitę (kaitinimas iš viršaus ir apačios: 180 °C). Ant pamiltuoto paviršiaus iškočiokite tešlą iki maždaug 5 mm storio. Naudodami sausainių formelę, išpjaukite imbierinius žmogeliukus ir išdėliokite juos ant kepimo popieriumi išklotos kepimo skardos. Ant kiekvieno žmogeliuko krūtinės uždėkite po migdolą, o ant migdolo uždėkite vieną žmogeliuko ranką, kad atrodytų, jog migdolą jis laiko rankoje. Kepkite orkaitės viduryje maždaug 12 minučių ir palikite atvėsti ant grotelių.

3

Tuo metu iš miltelinio cukraus ir citrinos sulčių dubenėlyje pasigaminkite glajų. Maišykite iki vientisos masės. Supilkite glajų į konditerinį maišelį ir iškirpkite mažą (apie 2 mm) skylutę sausainių papuošimui. Puoškite savo nuožiūra, paišydami veidus, raštus ir/arba barstydami pabarstukus.

Jei iš karto nesuvalgysite visų sausainių, laikykite juos vėsioje ir sausoje vietoje.

Informacija apie maistingumą Sausainiai imbieriniai žmogeliukai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4 kJ
1 kcal
8 kJ
2 kcal
Riebalai 0.05 g 0.19 g
Angliavandeniai 0.05 g 0.19 g
Baltymai 0.05 g 0.19 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne