Sausainiai „Kalėdinė dovana“

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta sausainius

20 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Sausainiai „Kalėdinė dovana“

Tešlai:

1 vnt. vanilės ankšties
200 g sviesto (minkšto)
100 g cukraus
1 a.š. druskos
300 g miltų

Papuošimui:

150 g miltelinio cukraus
2 v.š. citrinos sulčių
Dr. Oetker mėlynos spalvos maistiniai dažai
1 pak. Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Perpjaukite vanilės ankštį per pusę išilgai ir išimkite sėklas. Sumaišykite sėklas su sviestu, cukrumi ir druska. Tada įsijokite miltus ir minkykite, kol tešla taps elastinga. Įvyniokite ją į maistinę plėvelę ir bent valandą palaikykite šaldytuve.

2

Įkaitinkite orkaitę (kaitinimas iš viršaus ir apačios: 180 °C). Ant pamiltuoto paviršiaus iškočiokite tešlą iki maždaug 5 mm storio. Naudodami kvadratinę sausainių formelę, išpjaukite sausainius ir išdėliokite juos ant kepimo popieriumi išklotos kepimo skardos. Kepkite orkaitės viduryje maždaug 12 minučių ir palikite atvėsti.

3

Tuo metu iš miltelinio cukraus ir citrinos sulčių dubenėlyje pasigaminkite glajų. Maišykite iki vientisos masės. Apie 1-2 v. š. glajaus supilkite į mažą konditerinį maišelį. Likusią glajaus dalį nudažykite šviesiai mėlyna spalva. Padenkite sausainius glajumi ir savo nuožiūra papuoškite pabarstukais. Nupjaukite konditerinio maišelio galiuką, kad gautumėte nedidelę skylutę (apie 2 mm). Tada nupieškite kryžiuko formos juosteles, juosiančias sausainius, bei kaspinus.

Jei iš karto nesuvalgysite visų sausainių, laikykite juos vėsioje ir sausoje vietoje.

Informacija apie maistingumą Sausainiai „Kalėdinė dovana“

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 4 kJ
1 kcal
13 kJ
3 kcal
Riebalai 0.08 g 0.27 g
Angliavandeniai 0.08 g 0.27 g
Baltymai 0.08 g 0.27 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne