Sausainiu širdys su braškių želė ir baltu šokoladu

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta šokolada

apie 25 - 30 vienetų

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Sausainiu širdys su braškių želė ir baltu šokoladu

Jums reikės:

0 g miltų
150 g sviesto (šalto ir supjaustyto kubeliais)
60 g cukraus
1 a.š. druskos
0,5 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
1 vnt. kiaušinių

Papuošimui:

300 ml vandens
1 pak. Dr. Oetker braškių skonio želės
100 g Dr. Oetker baltojo šokolado skonio glajaus

Paruošimas

Paruošimas

1

Sausainių tešla

Visus sausainių ingredientus (miltus, sviestą, cukrų, druską, kepimo miltelius, kiaušinį) sudėkite į dubenį ir išmaišyti rankomis arba plaktuvu iki vientisos masės. Gautą tešlą įdėkite į šaldytuvą 30 minučių. Tada tešlą iškočiokite iki maždaug 2 mm storio ant miltais pabarstyto paviršiaus. Pasiimkite širdelių formeles. Jums prireiks dviejų dydžių širdelės formelių. Su didesniąja širdies formele suformuokite visus sausainius. Tada paimkite mažesnę širdies formelę ir iš pusės sausainių išimkite vidines dalis. Sausainius sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą ir kepkite 180 ° C įkaitintoje orkaitėje apie 8 - 10 min. Iškepusius sausainius palikite atvėsti.


2

Dekoravimas

Želė paruošimas: Užvirinkite 500ml vandens. Želė maišelio turinį supilkite į užvirintą vandenį ir maišykite kol milteliai visai ištirps. Leiskite želė atvėsti.


3

Šokolado paruošimas

Paimkite baltajį šokoladą ir ištirpinkite jį dubenyje virš verdančio vandens puodo. Tada paimkite pilnavidurį širdies formos sausainį, ištepkite baltuoju šokoladu ir ant viršaus uždėkite sausainį su širdelės formos skyle. Taip padarykite su visais sausainiais. Kai želė pradedės kietėti, atsargiai supilkite ją į mažesnes širdeles. Palikite sausainius kol sukietės želė. Skanaus!

Informacija apie maistingumą Sausainiu širdys su braškių želė ir baltu šokoladu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.04 g 0.00 g
Baltymai 0.01 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne