Tinginio lazdelės su cinamonu

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta tinginius

2 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Tinginio lazdelės su cinamonu

Dviems porcijoms:

3 pak. Dr. Oetker juodojo šokolado skonio glajaus (300 g)
50 g sviesto
50 g žemės riešutų sviesto
150 g sausainių
1 v.š. cinamono

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

peilis, pjaustymo lentelė, puodas padažams, kepimo forma (16 x 16 cm), maistinė plėvelė

1

Paruošimas

Susmulkinkite šokolado glajų ir ištirpinkite puode su sviestu ir žemės riešutų sviestu. Sausainius susmulkinkite į didesnius gabalėlius ir suberkite juos bei cinamoną į šokolado masę.

2

Kepimo formą išklokite maistine plėvele, paskirstykite šokolado masę, užtikrindami, kad pavišius būtų lygus, uždenkite ir šaldykite per naktį.

3

Išimkite šokoladą iš indo ir supjaustykite vienodo dydžio lazdelėmis.

Informacija apie maistingumą Tinginio lazdelės su cinamonu

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 156377 kJ
37350 kcal
2077 kJ
496 kcal
Riebalai 1,918.20 g 25.48 g
Angliavandeniai 4,467.83 g 59.36 g
Baltymai 467.63 g 6.21 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne