Vanilinis chia sėklų pudingas

Įspūdingas ir gardus receptas!

4 porcijos

Lengvai paruošiamas 30 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Vanilinis chia sėklų pudingas

Reikės:

300 ml tiršto riebesnio kokosų pieno 17-18%
150 ml įprasto arba augalinio pieno
35 g chia (ispaninio šalavijo) sėklų
1 a.š. vanilės pastos pudingui ir papildomai patiekimui
5 ml klevų sirupo
1 žiupsnelis druskos
1 saujelės Didelės saujos šviežių arba šaldytų ir atitirpintų aviečių
1 saujelės Didelės saujos šviežių arba šaldytų ir atitirpintų šilauogių
1 saujelės Saujos anakardžių riešutų
1 saujelės Saujos migdolų riešutų

Paruošimas

Paruošimas

1

1.

Stiklainyje sumaišykite abiejų rūšių pieną, druską, vanilės pastą ir klevų sirupą. Suberkite chia sėklas, gerai išmaišykite ir palikite pudingą 5-10 minučių.

2

2.

Dar kartą gerai išmaišykite, papurtykite uždarytą stiklainį ir įdėkite į šaldytuvą nakčiai ar bent 8 valandoms.

3

3.

Jei norisi skystesnės pudingo konsistencijos, prieš valgant galite įpilti dar truputį pieno, jei tirštesnės – įberti žiupsnį chia sėklų. 

4

4.

Elektriniame smulkintuve atskirai sutrinkite avietes ir šilauoges (šiek tiek uogų pasilikite pudingui papuošti). 

5

5.

Pudingą padalinkite į 3 dalis. Vieną pudingo dalį sumaišykite su trintomis avietėmis, kitą – su šilauogėmis, o trečią palikite nesumaišytą. 

6

6.

Pasmulkinkite ir sausoje keptuvėje apkepkite migdolų bei anakardžių riešutus. 

7

7.

Sluoksniuokite pudingą stinklinėse arba taurėse, sudėkite uogas ir kepintus riešutus. Pagardinkite trupučiu vanilės pastos. 

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne