Vanilinis pyragas su kriaušėmis

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta pyragus

12 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Vanilinis pyragas su kriaušėmis

Pyragui:

175 g sviesto (minkšto)
100 g cukraus
3 vnt. kiaušinių
0 g miltų
0,5 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių
1 vnt. vanilinių lazdelių

Įdarui:

7 vnt. kriaušių
1 l vandens
100 g cukraus
1 vnt. cinamono lazdelių

Papuošimui:

2 v.š. cukraus pudros

Paruošimas

Paruošimas

1

Kriaušių paruošimas

Nuplaukite ir nulupkite kriaušes, palikdami kotelius. Užkaiskite vandenį, suberkite cukrų, sudėkite lazeles. Kriaušes sudėkite į verdantį vandenį ir virkite apie 10 minučių. Kriaušės turi būti minkštos, bet neišvirusios. Išimkite jas iš vandens ir nusausinkite ant popierinių rankšluosčių.


2

Tešlos paruošimas

Į dubenį sudėkite visus pyrago ingredientus (sviestą, cukrų, kiaušinius, miltus, kepimo miltelius ir vanilinės lazdelės žievelę) ir išmaišykite rankomis arba maišytuvu iki vientisos masės. Ištepkite paruoštą kepimo formą sviestu, pabarstykite šaukšteliu miltų ir tolygiai paskirstykite ant dugno. Gautą tešlos masę sudėkite į kepimo formą, tolygiai paskirstykite ir sudėkite nesmultintas apvirtas kriaušes koteliais į viršų. Kepkite 170 ° C įkaitintoje orkaitėje maždaug 40 min. Iškeptą ir atvėsusį pyragą apibarstykite cukraus pudra.

Informacija apie maistingumą Vanilinis pyragas su kriaušėmis

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.08 g 0.08 g
Baltymai 0.01 g 0.01 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne