Virtuvė paskendusi miltų debesyse. Ant stalo – tešlos kalnai gardiems pyragams, byra pabarstukai. Sluoksniuotoje želėje nardo uogos, o šalia maišoma grietinėlė papuošimams. Virtuvėje gali patirti visišką laisvę ir gaminti taip, kaip nori. Be jokių taisyklių. Siekdama paskatinti kūrybiškumą virtuvėje, „Dr. Oetker Lietuva“ kviečia mažuosius (ir jų tėvelius) dalyvauti žaidime „Dr. Oetker mažųjų virtuvė be taisyklių“ bei tapti Dr. Oetker mažuoju ambasadoriumi ir laimėti įvairių prizų.

 

Taisyklės:

 

Kaip dalyvauti Dr. Oetker žaidime?

 

-      Filmuok, kaip virtuvėje patiekalus gamina, netikėtus receptus kuria ir laisvai improvizuoja mažasis kulinaras. Žaidime gali dalyvauti įvairaus amžiaus vaikai.

 

-      Įkelk vaizdo įrašą į „Instagram“ ar „Facebook“ ir pridėk grotažymes #betaisyklių bei #DrOetkerLietuva.

 

Kokius vaizdo įrašus kelti į savo „Facebook“ arba „Instagram“ paskyras?

 

Vaizdo įraše parodyk, kaip mažasis nenuorama pats gamina patiekalus ar gaminate drauge – barsto miltus, minko tešlą, kepa blynus, ruošia želę ar puošia pyragus. Tegul vaizdo įraše skleidžiasi laisvė gaminti taip, kaip nori.

 

Kokie žaidimo prizai?

 

-      100 Eur vertės vaikų edukacinio pramogų centro „Curiosity“ kuponas, kurį laimėtojas galės išleisti kulinarijos pamokėlėms, gimtadieniui ar susitikimui su draugais.

 

-      Dr. Oetker atributika mažajam kulinarui – dėžutės, svarstyklės, papuošimai ir pan.

 

-      Iki pat žiemos nugalėtoją stebins naujausi Dr. Oetker skanėstai ir kita produkcija.

 

Ką reiškia būti Dr. Oetker ambasadoriumi?

 

Žaidimo „Dr. Oetker mažųjų virtuvė be taisyklių“ laimėtojas filmuosis reklaminiuose vaizdo klipuose, dalyvaus fotosesijose ir taps mažuoju Dr. Oetker šefu. Reklama bus transliuojama  Dr. Oetker socialiniuose tinkluose ir „Youtube“ kanale.

 

Kokia žaidimo trukmė?

 

Žaidimas vyksta nuo 2021 m. rugpjūčio  4 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.

 

Kas gali dalyvauti žaidime?

 

Visi įvairaus amžiaus vaikai. Tik svarbu prisiminti – čia taisyklės tik tokios, kokias pats nustatai, arba jokių!

 

Ar yra papildomų žaidimo sąlygų?

 

-      Vaizdo klipe nebūtina gaminti su Dr. Oetker produkcija, tačiau tai – privalumas.

 

-      Būkite aktyvus – įkėlęs daugiau vaizdo įrašų padidinsite savo šansą laimėti.

 

-      Būkite išradingi – parodykite, kaip virtuvėje griauti visas taisykles ir atrasti netikėtų receptų.

 

-      Kad galėtume matyti Jūsų video, Jūsų paskyra turėtų būti vieša.

 

-      Dalyvaudamas žaidime ir pridėdamas grotažymes #betaisyklių bei #DrOetkerLietuva sutinki, kad Dr. Oetker pasidalintų tavo įkeltu vaizdo įrašu savo socialiniuose tinkluose.

Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne