Bananinis - kakavinis kubelis su želė

Sluoksniuotas pyragas su bananų želė ir grietinėle

24 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Bananinis - kakavinis kubelis su želė

Tešlai:

3 vnt. kiaušinių
100 g cukraus
60 g miltų
1 v.š. kakavos

Želė:

800 ml vandens
2 pak. Dr. Oetker Bananų skonio želė

Punšas:

0,5 vnt. citrinos
100 ml vandens
1 v.š. cukraus pudros

Grietinėlės masei:

500 ml Dr. Oetker grietinėlės standiklio (30% riebumo)
2 v.š. cukraus pudros

Želė sluoksniui:

3 vnt. bananų
1 vnt. citrinos

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimo būdas

Kepimo skardą išklokite kepimo popieriumi. Įkaitinkite orkaitę iki 180 °C. Kiaušinių baltymus atsiskirkite nuo trynių. Baltymus gerai išplakite, po truputį pridedant cukraus. Įmaišykite trynius po vieną. Galiausiai švelniai įmaišykite išsijotus miltus su kakava.

2

Kepimas

Supilkite tešlą į formą ir kepkite apie 30 min., kol patikrinus krapštuku tešla nebelips.Dujinė orkaitė: 180 °CElektrinė orkaitė: 180 °CPapildoma informacija: orkaitė turėtų būti iš anksto pašildyta. Kepimo laikas: 30 min.Iškeptą pyragą palikite ant grotelių, kad atvėstų.

3

Želė

Užvirkite vandenį ir išmatuokite 600 ml ir 200 ml. Į abu tūrius supilkite po vieną pakelį želė ir maišykite, kol visiškai ištirps. Atidėkite atvėsti.

4

Punšas

Išspauskite citrinos sultis ir sumaišykite jas su vandeniu ir cukrumi. Tešlą apliekite paruoštu punšu.

5

Grietinėlės sluoksnis

Grietinėlę išplakite su 1 šaukštu cukraus pudros, pabaigoje įmaišykite želė, ištirpintą 200 ml vandens. Paruoštą masę sudėkite ant iškepto biskvito ir atidėkite į šaldytuvą sustingti.

6

Želė sluoknis

Prieš pat pilant želę, griežinėliais supjaustykite bananus, apšlakstykite citrinos sultimis ir sudėkite ant grietinėlės sluoksnio. Ant viršaus supilkite likusią (600 ml) stingstančią želė ir atidėkite į šaldytuvą, kol visiškai sustings.

Informacija apie maistingumą Bananinis - kakavinis kubelis su želė

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 0 kJ
0 kcal
0 kJ
0 kcal
Riebalai 0.00 g 0.00 g
Angliavandeniai 0.02 g 0.00 g
Baltymai 0.00 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne