Dr. Oetker keksas su širdele

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta keksus

8 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 120 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Dr. Oetker keksas su širdele

Širdelės tešlai:

3 vnt. kiaušinių
150 g cukraus
100 ml aliejaus
1 pakuotė Dr. Oetker raudonos spalvos maistinių dažų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių

Kekso tešlai:

4 vnt. kiaušinių
220 g miltų
2 a.š. Dr. Oetker kepimo miltelių

Papuošimui:

1 pakuotė Dr. Oetker baltojo šokolado skonio glajus
1 pakuotė Dr. Oetker rožinio glajaus
1 pakuotė Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Širdelės tešlos paruošimo būdas

Į dubenį įmušame kiaušinius, beriame cukrų ir viską gerai išmaišome rankomis arba plaktuvu. Tada pilame aliejų, maistinius dažus, kepimo miltelius, miltus ir viską gerai išmaišome iki vientisos masės. Paruoštą masę dedame į kepimo formą (prieš tai ją išklokite kepimo popieriumi, jei reikia). Kepame apie 45 minutes iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.


Iškepusį raudonos spalvos keksą pjaustome lygiomis dalimis, o tada kiekvienoje riekelėje formuojame širdeles. 

2

Kekso tešlos

Į dubenį įmušame kiaušinius, beriame miltus, kepimo miltelius ir viską gerai išmaišome iki vientisos masės. Paimame kepimo popieriumi išklotą skardą ir dedame dalį kekso tešlos. Tada paimame širdies formos riekeles ir dedame jas viena šalia kitos per visą kepimo formą. Likusias tuščias kepimo formos vietas bei viršį užpildome kekso tešlą, išlyginame kekso paviršių.
Paruoštą keksą kepame apie 60 minučių iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. 

3

Dekoravimas

Glajaus pakuotes panardiname į karštą vandenį ir palaukiame kol glajus suminkštės. Iškepusį keksą išimame iš kepimo formos, dekoruojame pasirinktais glajais ir pabarstukais.
Skanaus!

Informacija apie maistingumą Dr. Oetker keksas su širdele

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 21 kJ
5 kcal
29 kJ
7 kcal
Riebalai 0.02 g 0.03 g
Angliavandeniai 0.99 g 1.55 g
Baltymai 0.15 g 0.23 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne