Gimtadienio tortas

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta tortus!

8 porcijos

Vidutinio sudėtingumo 40 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Gimtadienio tortas

Pagrindui reikės:

230 g sausainių (trapių)
100 g graikinių riešutų (arba kitų riešutų)
120 g sviesto

Sūrio sluoksniui reikės:

3 šaukštų Dr. Oetker želatinos
150 ml vandens
250 ml plakamosios grietinėlės (35%)
500 g maskarponės
1 indelis pieno (saldaus, sutirštinto)
150 g šilauogių (arba aviečių)
1 indelis Dr. Oetker pabarstukų

Paruošimas

Paruošimas

1

Metaliniame dubenėlyje arba prikaistuvyje vandeniu užpilkite želatiną ir palikite brinkti.
Sausainius susmulkinkite iki trupinių masės.


2

Riešutus suberkite į keptuvę ir ant nesmarkios kaitros pakaitinkite, kol ims skleisti kvapą.


3

Tada juos ant pjaustymo lentelės pasmulkinkite ir suberkite į dubenį prie sausainių trupinių.
Sviestą ištirpinkite, supilkite ant sutrupintų riešutų ir sausainių. Viską gerai išmaišykite ir sukrėskite į formą (23 cm skersmens arba dvi mažesnes). Šaukštu šį sluoksnį tolygiai paskleiskite ir prispauskite prie dugno. Padėkite formą į šaldytuvą.


4

Želatiną dubenėlyje pakaitinkite ant silpnos ugnies 4-5 min., kad visiškai ištirptų, bet neužvirinkite jos. Tada palikite atvėsti.


5

Dubenyje išplakite grietinėlę. Kitame dubenyje išmaišykite maskarponę ir sutirštintą pieną. Po to į šią masę įmaišykite išplaktą grietinėlę ir galiausiai – želatiną bei vandeniu perlietas uogas. Šią masę supilkite ant sausainių ir riešutų pagrindo formoje. Grąžinkite formą į šaldytuvą 4-5 val., kad tortas sustingtų.


6

Tada jį išimkite iš formos ir dekoruokite pabarstukais.

Informacija apie maistingumą Gimtadienio tortas

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 61600 kJ
14713 kcal
1264 kJ
302 kcal
Riebalai 743.18 g 15.24 g
Angliavandeniai 1,714.12 g 35.15 g
Baltymai 181.07 g 3.71 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne