Helovino keksiukai – naktis su vaiduokliais

12 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Helovino keksiukai – naktis su vaiduokliais

Keksiukams:

1 pak. Dr. Oetker jogurto skonio keksiukų
2 vnt. kiaušinių
100 ml augalinio aliejaus
75 g natūralaus jogurto (2%)

Kremui:

2 pak. Dr. Oetker juodojo šokolado skonio glajaus
400 ml pieno (atšaldyto)
2 pak. Dr. Oetker vanilinio kremo tortui

Paruošimas

Paruošimas

1

Keksiukų mišinys

Į indą sudėkite kepimo mišinį, kiaušinius, augalinį aliejų, jogurtą ir viską gerai išplakite iki vientisos masės. Gautą tešlą tolygiai paskirstykite pasiruoštose keksiukų formelėse. Skardą su formelėmis sudėkite į orkaitę įkaitintą orkaitę. Kepkite apie 15-20 min. 180 laipsnių temperatūroje. Keksiukai yra dekoruojami, kai yra visiškai iškepę ir atvėsę.

2

Dekoravimas

Glajaus paruošimas. Glajaus maišelį įdėkite į karštą vandenį (nevirti) ir palaikykite kelias minutes kol glajus sumikštės. Atkirpkite mažą kampelį pakuotės. Paimkite kepimo popieriaus ir ant jo suformuokite akytes ir burnytes, leiskite atvėsti. Likusiu glajumi apliekite keksiukus ir leiskite atvėsti. Kremo paruošimas. Supilkite pieną į dubenį, suberkite vanilės skonio kremo mišinį ir maišykite apie 3 minutes iki vientisos masės. Tada įdėkite masę į konditerijos rankovę ir formuokite, ant glajumi padengtų keksiukų, bokštelius. Galiausiai nuo kepimo popieriaus nuimkite atvėsusias akytes, burnytes ir baikite dekoruoti keksiukus.

Informacija apie maistingumą Helovino keksiukai – naktis su vaiduokliais

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 327 kJ
78 kcal
2169 kJ
518 kcal
Riebalai 8.51 g 56.74 g
Angliavandeniai 0.32 g 2.13 g
Baltymai 0.21 g 1.43 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne