Dr. Oetker interneto svetainėje naudojami slapukai

Kad galėtume pagerinti savo interneto svetainės veikimą bei tam, kad mes ir mūsų partneriai galėtų suprasti, kaip Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine, mūsų interneto svetainė Jūsų įrenginiuose patalpina slapukus (angl. cookies). Tolimesnis šios interneto svetainės naudojimas (pažymint langą, naršant ar paslenkant langą) arba slapukų reklamjuostės pašalinimas laikomas Jūsų sutikimu įdiegti ir naudoti slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų pašalinimą rasite mūsų pranešime apie privatumą.

Helovino keksiukai – naktis su vaiduokliais

12 porcijų

Vidutinio sudėtingumo 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Helovino keksiukai – naktis su vaiduokliais

Keksiukams:

1 pak. Dr. Oetker jogurto skonio keksiukų
2 vnt. kiaušinių
100 ml augalinio aliejaus
75 g natūralaus jogurto (2%)

Kremui:

2 pak. Dr. Oetker juodojo šokolado skonio glajaus
400 ml pieno (atšaldyto)
2 pak. Dr. Oetker vanilinio kremo tortui

Paruošimas

Paruošimas

1

Keksiukų mišinys

Į indą sudėkite kepimo mišinį, kiaušinius, augalinį aliejų, jogurtą ir viską gerai išplakite iki vientisos masės. Gautą tešlą tolygiai paskirstykite pasiruoštose keksiukų formelėse. Skardą su formelėmis sudėkite į orkaitę įkaitintą orkaitę. Kepkite apie 15-20 min. 180 laipsnių temperatūroje. Keksiukai yra dekoruojami, kai yra visiškai iškepę ir atvėsę.

2

Dekoravimas

Glajaus paruošimas. Glajaus maišelį įdėkite į karštą vandenį (nevirti) ir palaikykite kelias minutes kol glajus sumikštės. Atkirpkite mažą kampelį pakuotės. Paimkite kepimo popieriaus ir ant jo suformuokite akytes ir burnytes, leiskite atvėsti. Likusiu glajumi apliekite keksiukus ir leiskite atvėsti. Kremo paruošimas. Supilkite pieną į dubenį, suberkite vanilės skonio kremo mišinį ir maišykite apie 3 minutes iki vientisos masės. Tada įdėkite masę į konditerijos rankovę ir formuokite, ant glajumi padengtų keksiukų, bokštelius. Galiausiai nuo kepimo popieriaus nuimkite atvėsusias akytes, burnytes ir baikite dekoruoti keksiukus.

Informacija apie maistingumą Helovino keksiukai – naktis su vaiduokliais

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 327 kJ
78 kcal
2169 kJ
518 kcal
Riebalai 8.51 g 56.74 g
Angliavandeniai 0.32 g 2.13 g
Baltymai 0.21 g 1.43 g