Keksiukai Kalėdinės eglutės

Šokoladiniai keksiukai su kremu ir pabarstukais

12 vienetų

Lengvai paruošiamas 20 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Keksiukai Kalėdinės eglutės

Keksiukams:

1 pak. Dr. Oetker šokoladinių keksiukų (su apelsinų žievelėmis)
2 vnt. kiaušinių
100 ml augalinio aliejaus
100 ml vandens

Kremui:

300 ml pieno (šalto)
100 g sviesto (minkšto)
1 pak. Dr. Oetker žalių maistinių dažų
apie 1 pak. Dr. Oetker vanilinio kremo tortui

Papuošimui:

Dr. Oetker pabarstukų (įvarių)

Paruošimas

Paruošimas

1

Keksiukų

Išimkite iš pakuotės kepimo formeles ir išdėliokite jas ant kepimo skardos. Įkaitinkite orkaitę iki 175°C temperatūros.

Į indą sudėkite kepimo mišinį, kiaušinius, augalinį aliejų bei vandenį ir viską gerai išmaišykite šaukštu arba išplakite mikseriu iki vientisos masės, apie 1 min. Gautą tešlą tolygiai paskirstykite pasiruoštose formelėse.

Skardą su formelėmis sudėkite į orkaitę. Kepkite apie 17-20 min. Iškepusius keksiukus išimkite iš skardos ir palikite atvėsti.

2

Kremo

Į aukštą indą įpilti 300 ml šalto pieno. Supilti pakelio turinį į pieną ir plakti apie 3 minutes. Tada įlašinti kelis lašus žalių maistinių dažų ir viską gerai išmaišyti. Tada kremą sudėti į konditerinę rankovę.

Paimkite vieną keksiuką ir perpjaukite jį pusiau. Paimkite keksiuko viršutinę dalį, ją apverskite ir padėkite. Tai bus eglutės pagrindas. Tada padenkite keksiuką kremo sluoksniu iš uždėkite ant viršaus likusio keksiuko antrą dalį. Keksiuko viršų padenkite dar vienu kremo sluoksniu. Taip paruoškite visus 12 keksiukų.

Visus keksiukus apibarstykite Dr. Oetker pabarstukais.

Skanaus!

Informacija apie maistingumą Keksiukai Kalėdinės eglutės

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 310 kJ
74 kcal
38 kJ
9 kcal
Riebalai 8.33 g 0.99 g
Angliavandeniai 0.02 g 0.00 g
Baltymai 0.00 g 0.00 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne