Migdoliniai sausainiai

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta migdolus

15 - 18 vienetų

Lengvai paruošiamas 60 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Migdoliniai sausainiai

Reikės:

2 vnt. kiaušinių baltymų
1 žiupsnelis druskos
100 g cukraus
140 g džiovintų spanguolių
250 g migdolų miltų
saujelės riešutų - karijų arba migdolų
1 pak. Dr. Oetker balto glajaus (dekoravimui)
1 pak. Dr. Oetker raudono kremo (dekoravimui)

Paruošimas

Paruošimas

1

Paruošimas

Kiaušinių baltymus išplakite su druska ir cukrumi iki standžių putų. Spanguoles labai smulkiai sukapokite ir dubenyje sumaišykite su migdolų miltais, tada įmaišykite baltymus.

2

Šaltame vandenyje suvilgytais delnais suformuokite graikinio riešuto dydžio rutuliukus ir sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Į kiekvieno kamuoliuko vidurį įspauskite spanguolę arba migdolą.

3

Kepkite 140-150 °C orkaitėje 25-30 min. Iškeptus sausainius palikite atvėsti ir sutvirtėti, tada nuimkite nuo popieriaus.

4

“Dr.Oetker” balto glajaus pakuotę pamerkite į karštą vandenį, tada atkirpkite ir supilkite į mažą indelį. Sausainių viršūnes pamirkykite šiame glajuje, ant viršaus uždėkite po riešutą arba dekoruokite raudonu “Dr.Oetker” kremu iš tūbelės, naudodami antgalį. Prieš tai šio glajaus pakuotę taip pat reikės palaikyti karštame vandenyje.

Informacija apie maistingumą Migdoliniai sausainiai

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 247 kJ
59 kcal
804 kJ
192 kcal
Riebalai 1.88 g 6.05 g
Angliavandeniai 1.09 g 3.53 g
Baltymai 8.28 g 26.71 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne