Moliūgų pyragas, BE GLITIMO

Naujas gardus receptas visiems, kurie mėgsta moliūgus

1 vienetas

Vidutinio sudėtingumo 50 minučių

Sudėtis

Sudėtis

Receptas Moliūgų pyragas, BE GLITIMO

Pagrindui:

70 g moliūgų sėklų
30 g džiovintų datulių (be kauliukų)
70 g sviesto
250 g migdolų miltų
1 vnt. kiaušinių (vidutinio dydžio)
0,5 pak. kepimo miltelių

Kremui:

400 g Hokkaido moliūgo
4 lašelių apelsinų kvapiosios medžiagos (arba tarkuotos žievelės iš vieno apelsino)
15 g imbiero
400 g graikiško jogurto (10% riebumo)
4 vnt. kiaušinių (vidutinio dydžio)
90 ml agavų sirupo
1 v.š. kukurūzų miltų

Paruošimas

Paruošimas

Indai ir įrankiai

trintuvas, dubuo, maišymo šaukštas, pyrago forma (28 cm skersmens), šaldytuvas, kaitlentė, keptuvė, sietas, tarka, orkaitė


1

Gaminimas

Pagrindui sutrinkite moliūgų sėklas ir datules trintuvu. Paruoštą masę minkykite dubenyje su sviestu (sviestą supjaustykite mažais gabalėliais), migdolų miltais, kiaušiniu ir kepimo milteliais. Paruoštą tešlą tolygiai paskirstykite pyrago formoje su nuimamu dugnu (28 cm skersmens) ir palikite šaldytuve atvėsti maždaug 20 minučių.


2

Nuplaukite moliūgą, supjaustykite mažais gabalėliais ir užvirus vandeniui, pavirkite jį maždaug 10 minučių. Nusausinkite apvirtus moliūgus. Imbierą nulupkite ir smulkiai sutarkuokite. Sudėkite į trintuvą virtą moliūgą, apelsinų kvapiąją medžiagą, imbierą, jogurtą, kiaušinius, agavos sirupą bei kukurūzų miltus ir viską gerai sumaišykite.


3

Įkaitinkite orkaitę (viršus ir apačia: 150 ° C, su ventiliatoriumi: 140 ° C). Paskleiskite moliūgo mišinį ant pagrindo ir kepkite pyragą orkaitėje vidurinėje lentynoje maždaug 50 minučių. Iškepus, palikite atvėsti.

Informacija apie maistingumą Moliūgų pyragas, BE GLITIMO

Porcijoje Per 100 g / ml
Energinė vertė 3994 kJ
954 kcal
314 kJ
75 kcal
Riebalai 34.01 g 2.69 g
Angliavandeniai 21.51 g 1.70 g
Baltymai 136.55 g 10.79 g
Sutikimas dėl sekimo

Būtume dėkingi, jei duotumėte sutikimą mums ir mūsų partneriams naudoti slapukus ir panašias technologijas, kad suprastume, kaip naudojate mūsų svetainę. Tai leidžia mums geriau suprasti naudotojo elgesį ir atitinkamai pritaikyti mūsų svetainę. Be to, mes ir mūsų partneriai norėtume naudoti šiuos duomenis savo platformose suasmenintiems pasiūlymams. Jei sutinkate su tuo, spauskite „Sutinku“. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.

Būtinos savybės

Mums reikia šių slapukų ir panašių technologijų, kad galėtume užtikrinti pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Tai apima, pavyzdžiui, šių nustatymų įrašymą. Tai tikrai būtina, kad negalėtumėte to išjungti.

Visada aktyvus
Analizė ir suasmeninimas

Be to, norėtume sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad optimizuotume ją jums ir kitiems naudotojams. Šiuo tikslu mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kurios surenka informaciją apie naudotojų elgesį ir taip padeda mums pagerinti mūsų pasiūlymus jums.

Taip

ne

(Pakartotinė) rinkodara / dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Siekdami pritaikyti savo rinkodaros kampanijas pagal jūsų poreikius, renkame informaciją apie tai, kaip jūs patenkate į mūsų svetainę ir kaip sąveikaujate su mūsų reklamomis. Tai padeda mums ne tik pagerinti mūsų skelbimus, bet ir pritaikyti jums mūsų turinį. Mūsų rinkodaros partneriai taip pat naudoja šią informaciją savo tikslams, pvz., jūsų paskyrai ar profiliui suasmeninti savo platformoje.

Taip

ne